Ubichinon Q10 VEGE - OstroVit

Výrobce: OstroVit

Ubichinon Q10 VEGE jsou veganské kapsle s obsahem hodnotného koenzymu Q10. Jeho přítomnost v našem organismu podporuje činnost buněk a pomáhá mitochondriím s tvorbou energie. Jeho produkce v našem těle s věkem často přirozeně klesá. Proto ho vyhledávají lidé, kteří chtějí maximálně podpořit harmonizaci organismu.

Není skladem
Očekáváme: 22. 4. 2024
Předpokládaná cena 349 Kč

Ubichinon Q10 VEGE - veganské kapsle s hodnotným koenzymem Q10, který podporuje činnost buněk a pomáhá s tvorbou energie

Ubichinon Q10 VEGE obsahují 100 mg koenzymu Q10 v jedné veganské kapsli. V našem organismu podporuje činnost buněk a pomáhá mitochondriím s tvorbou energie ve formě ATP, která je důležitá pro správně fungování všech procesů v organismu. Kromě toho patří koenzym Q10 mezi silné antioxidanty, které chrání buňky před oxidačním stresem a volnými radikály. Jedná se tak o hodnotnou sloučeninu, kterou můžeme najít ve zdrojích jako brokolice, špenát, ryby či celozrnné produkty.

Naše tělo si ho dokáže vyrobit samo v omezeném množství, ale jeho produkce s věkem v častých případech přirozeně klesá. V současnosti je zkoumán pro svůj možný vliv na srdce, kůži či sportovní výkon. Na příjem koenzymu Q10 se proto zaměřují lidé, kteří usilují o zlepšení kvality pleti, výkonnosti nebo chtějí posílit celkové zdraví a vitalitu organismu.

Ubichinon Q10 VEGE a jeho výhody

• 100 mg koenzymu Q10 ve formě kapslí
  • podporuje činnost buněk
  • pomáhá mitochondriím s tvorbou energie
  • patří mezi silné antioxidanty
  • chrání buňky před oxidačním stresem a volnými radikály
  • je vyhledáván lidmi, kteří usilují o zlepšení sportovního výkonu či lepší péči o své tělo
  • je vhodný i pro vegany

Užívejte 1 kapsli denně.

Inulin, ubichinon (koenzym Q10), obal kapsle (objemové činidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Nutriční hodnoty 1 kapsle
Koenzym Q10 100 mg

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sójové boby, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívejte výrobek jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Neužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek výrobku. Výrobek nesmějí užívat děti, těhotné a kojící ženy. Balení uchovávejte dobře uzavřené na suchém místě, mimo přímé sluneční záření a při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v Polsko
Hlavní kategorie Ostatní speciální doplňky výživy
Bez umělých sladidel ne
Ostatní kategorie Ostatní doplňky výživy
Proti stárnutí

Recenze od zákazníků Ubichinon Q10 VEGE - OstroVit
Prohlížíte si:Ubichinon Q10 VEGE - OstroVit
100 kaps. 419 Kč 349 Kč
není skladem
Očekáváme 22. 4. 2024
1. Otázka:
Podpora na otěhotnění
Dobrý den, pomáhá to na zlepšení ženských vajíček a plodnost
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Podpora na otěhotnění
Odpověď:
Dobrý den, některé studie naznačují, že koenzym Q10 může mít pozitivní vliv na plodnost. Ale určitě to nelze chápat tak, že člověk začne užívat koenzym Q10 a vše bude v této oblasti najednou v pohodě. Takže za vyzkoušení to určitě stojí (i třeba s dalšími látkami, jako je zinek), nicméně doplňky stravy nejsou určeny k léčbě nemocí.
Je pro Vás táto otázka užitečná?