Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Vesta na závaží 0-20kg - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Vesta na závaží 0-20 kg je sportovní vesta, kterou můžete naplnit závažím či lahvemi s vodou s hmotností od 0 do 20 kg. Tím jednoduše přizpůsobíte zátěž tréninku vašim požadavkům a zkušenostem. Na vestě se nachází 2 prostorné kapsy přední a zadní části, které slouží k umístění zátěže. Vesta na závaží je ideální fitness pomůckou při HIIT tréninku, běhu, kardio tréninku či silových trénincích.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 699 Kč

Vesta na závaží 0-20 kg - naplňte si tuto sportovní vestu závažím a přizpůsobte tak intenzitu a zátěž tréninku vašim požadavkům

Vesta na závaží 0-20 kg je vesta se 2 prostornými kapsami v přední a zadní části. Ty slouží k umístění závaží či lahví s vodou s hmotností od 0 do 20 kg. Díky této praktické fitness pomůcce si budete moci zátěž a intenzitu během tréninku jednoduše regulovat přizpůsobit tak cvičení vašim požadavkům. Vesta na závaží je skvělým pomocníkem při intenzivních vytrvalostních trénincích, kardio cvičení, běhu, powerliftingu či crossfitu.

  

Materiál

80 % Cordura, 20 % Oxford.

   

Rozměry 

RozměryDélkaŠířka
40 cm 30 cm
Recenze zákazníka

Vesta na závaží 0-20kg - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:Vesta na závaží 0-20kg - GymBeam
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Čína
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právní kategorie produktu
příslušenství
EAN
8586022211737
Počet kusů na paletě
1 ks
Počet kusů v balení
1 ks
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Vesta na závaží 0-20kg - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď