Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition

Hodnocení:
100 %

ZMA PRO + Ashwagandha je funkční směs zinku, hořčíku, vitamínu B6 a vysoce kvalitního extraktu KSM-66™ z Ashwagandhy (Withania somnifera) ve formě kapslí. Tato směs má na organismus díky obsaženým látkám řadu pozitivních účinků včetně toho, že přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Dlouhodobě nedostupný
Předpokládaná cena 549 Kč

ZMA PRO + Ashwagandha - funkční směs látek s širokým spektrem pozitivních účinků na lidský organismus

ZMA PRO + Ashwagandha je směs esenciálních látek v podobě zinku, hořčíku, vitamínu B6 a standardizovaného rostlinného extraktu KSM-66™ z Ashwagandhy (Withania somnifera) ve formě kapslí. Zinek je potřebný mimo jiné i proto, aby v organismu správně plnilo svou funkci více než 200 enzymů. Dále přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi nebo ke zdravému stavu pokožky, vlasů, nehtů i kostí. Rovněž je důležitý pro optimální funkci imunitního systému a syntézu bílkovin. Hořčík se zase účastní na více než 300 biochemických reakcí a jeho nedostatek je například spojen se svalovými křečemi během výkonu i v klidu nebo s únavou a nedostatkem energie. Hořčík tak pomáhá ke snížení vyčerpání a únavy, optimální funkci metabolismu, který je důležitý pro tvorbu energie, a podporuje i správnou funkci psychiky a nervového systému. Také je důležitý k udržení zdravých kostí a zubů a správné funkci svalů. I vitamín B6 má své opodstatnění, přispívá totiž k optimální funkci imunitního systému. Dále stejně jako hořčík pomáhá se snížením vyčerpání, únavy a je důležitý i pro správnou funkci metabolismu nezbytného pro tvorbu energie.   

   

Ashwagandha (Withania somnifera) patří mezi adaptogeny, což jsou látky, které mohou pomoci lépe se vypořádat se stresem, snadněji se na něj adaptovat, a zlepšit tak odolnost organismu. Účinnost a maximální vstřebatelnost produktu dále umocňuje AstraGin®, což je látka, díky které může mít celá směs větší biologickou dostupnost.   

   

ZMA PRO + Ashwagandha je produkt se širokým spektrem pozitivních účinků na lidské zdraví, který je vhodné užívat zejména v období zvýšeného stresu a psychické i fyzické zátěže.   

    

ZMA PRO + Ashwagandha a jeho výhody

  • obsahuje funkční směs zinku, hořčíku, vitamínu B6 a extraktu z Ashwagandhy
  • díky zinku podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi 
  • obsahuje zinek, který pomáhá s udržením zdravých vlasů, nehtů a pokožky
  • přispívá ke snížení vyčerpání a únavy 
  • může pomoci lépe se vypořádat se stresem
  • je vhodný pro vegetariány i vegany
    

Složení

Hořčík (Oxid hořečnatý), extrakt KSM-66® z Ashwagandhy (vyrobený z certifikované organické Ashwagandhy (Withania Somnifera L)), zinek (zinek L-monomethionin), AstraGin® (extrakt z rostliny kozince blanitého (Astragalus membranaceus) & ženšenu nepravého (Panax Notoginseng)), vitamín B6 (pyridoxin HCL), rostlinný obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, rostlinný stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

 

Dávkování

Konzumujte 2 kapsle před spaním, nejlépe s jídlem.

   

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kapsle)
Vitamín B6 10,5 mg
Hořčík 450 mg
Zinek 30 mg
AstraGin® 45 mg
KSM-66® Ashwagandha 200 mg

      

Upozornění

V případě, že jste mladší 18 let, jste těhotná nebo kojící žena, máte jakékoli zdravotní potíže nebo pokud užíváte jakékoliv léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem. Výrobek skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku.

Recenze zákazníka

ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition

Globální hodnocení produktu

100%
100%
Průměr z 1 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

100 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

Nejpřínosnejší kritická recenze

Všechny recenze ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition
Vaše hodnocení
Vyrobeno v
Spojené království
štítky produktů
Vegan
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Forma
kapslová
Směs
směs
Veganský
ano
Vegetariánský
ano
Bez laktózy
ano
Bezlepkový
ano
BIO
ne
Bez GMO
ano
Bez umělých sladidel
ano
Bez plastových obalů
ne
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

ZMA PRO + Ashwagandha - Applied Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď