Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition

Hodnocení:
92 %

ZMB6 je kombinace životu důležitých látek - zinek, hořčík a vitamin B6. Přispívá k normální syntéze bílkovin, k udržování normálního stavu kostí a zubů, ke správné činnosti imunitního systému. Také tlumí únavu a vyčerpání, zvyšuje hladinu testosteronu, síly, zlepšuje regeneraci a kvalitu spánku.

Skladem
Akční cena   274 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

ZMB6 - patentovaná kombinace zinku, hořčíku a vitaminu B6, která poskytne vašemu zdraví řadu výhod

ZMB6 je kombinace životu důležitých minerálních látek a vitaminů - zinek, hořčík a vitamin B6. Zinek a hořčík přispívají k normální syntéze bílkovin, k udržování normálního stavu kostí a hrají důležitou roli při dělení buněk. Zinek a vitamín B6 přispívají ke správné činnosti imunitního systému.

zmb6 scitec

Hořčík a vitamin B6 přispívají k tlumení únavy a vyčerpání, k tvorbě energie látkovou přeměnou a k normální funkci psychických procesů. Zinek hraje roli při normální syntéze DNA, při přeměně látek na bázi kyselin, při metabolismu sacharidů a makroživin, při normální kognitivní činnosti, také přispívá k plodnosti a reprodukční schopnosti. Hraje důležitou roli při procesech látkové přeměny mastných kyselin, při udržování normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a při vidění, jakož i při udržování normální hladiny testosteronu a ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Hořčík přispívá k udržování normálního stavu zubů, k rovnováze elektrolytů a k normální činnosti nervového systému: k transmisi a k smršťování svalů, včetně srdečního svalu. Vitamin B6 hraje roli při tvorbě červených krvinek a při regulaci hormonálních procesů.

 

ZMB 6 a jeho výhody

  • patentovaná kombinace zinku, hořčíku a vitaminu B6
  • přispívá k normální syntéze bílkovin
  • podporuje imunitní systém
  • tlumí únavu a vyčerpání
  • chrání buňky před oxidativním stresem
  • udržuje normální stav vlasů, nehtů a pokožky

 

Složení

Oxid hořečnatý, hovězí želatina, zinek-sulfát-monohydrát, pyridoxin hydrochlorid, barviva: oxid titaničitý, černý oxid železa, indigotin, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, šelak.

 

Dávkování

Užijte 2 tobolky denně.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty1 dávka (2 kaps)
Zinek 30 mg
Hořčík 450 mg
Vitamin B6 11 mg
Recenze zákazníka

ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition

Napište svou recenzi
Prohlížite si:ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition
Vaše hodnocení
Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

ZMB 6 60 caps - Scitec Nutrition

Napsat otázku
Napsat odpoveď