Fosfatidylserin - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Fosfatidylserin je fosfolipid který se přirozeně vyskytuje v membránách nervových buněk. Díky svým vlastnostem patří mezi nootropika. Těch se využívá v péči o mozek a kognitivní funkce. Ocenili ho tedy studenti, manažeři, kreativní lidé a další, kteří potřebují pečovat o svou paměť nebo koncentraci.

Fosfatidylserin patří mezi nootropika, která jsou známá tím, že se starají o mozek, paměť nebo koncentraci

Fosfatidylserin je účinná látka, konkrétně fosfolipid, který se přirozeně nachází v lidském těle. Vyskytuje se především v mozku a nervovém systému, kde je důležitou součástí membrán nervových buněk. Membrány hrají klíčovou roli v ochraně neuronů a podílejí se na přenosu nervových signálů mezi jednotlivými buňkami.

Fosfatidylserin je známý zejména v souvislosti s péčí o mozkovou a nervovou soustavu. patří také mezi nootropika, která pomáhají pečovat o kognitivní funkce jako je paměť, soustředění a schopnost učit se. Může být tedy užitečný pro studenty, manažery, lékaře, lidi s tvořivým povoláním a všechny, jejichž práce zahrnujeuměleckou práci a kteří denně využívají svůj mozek na plné obrátky. V neposlední řadě může být také užitečnou součástí zdravého stárnutí a protistárnutí filozofie.

Fosfatidylserin a jeho přínosy

• přirozená součást membrán nervových buněk
  • patří mezi nootropika
  • souvisí s péčí o mozek, nervovou soustavu a kognitivní funkce
  • pomáhá pečovat o paměť, koncentraci nebo schopnost učit se
  • je vhodný pro studenty, manažery a lidi s tvůrčí profesí
  • zapadá do konceptu zdravého stárnutí a boje proti stárnutí
  • je vhodný pro vegetariány a vegany

Fosfatidylserin 50 % (výtažek ze sójových bobů), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), tobolka hypromelóza.

Užívejte 1 - 2 kapsle denně.

Výživové údaje 2 kapsle
Fosfatidylserin 200 mg

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Informace o alergenech: Alergeny jsou uvedeny ve složení tučným písmem.

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu.

Hlavní kategorie Nootropika a mozek
Ostatní kategorie Ostatní doplňky výživy

Recenze od zákazníků Fosfatidylserin - GymBeam
Prohlížíte si:Fosfatidylserin - GymBeam

Nejpřínosnější negativní recenze

Chybovost v práci brutální způsobem narostla. Nevím jestli je to způsobeno tímto, ale nic jiného mě nenapadá. Bral sem 3 měsíce 3 tablety denně. A od té doby co to beru je výkonnost mozku o dost horší. Poslední balení radši vyhodím. Snad se mozek vrátí do původního stavu.

120 kaps. 429 Kč 319 Kč