XBEAM Gaming

Gaming od výrobce XBEAM je kategorie přizpůsobená na míru potřebám hráčů eSports a dalších počítačových her. Aby mohl gamer podávat co nejlepší výsledky, potřebuje maximální soustředěnost, rychlé reflexy a hlavně dostatek energie, třeba i na celonoční hraní. V nabídce tak můžete najít například instantní směsi obsahující stimulant kofein, který dokáže spolehlivě nabudit. K dispozici jsou však i bezkofeinové doplňky. Nemusíte pak mít strach, že byste po hře nemohli usnout. Stejně tak se v hráčských doplňcích často objevuje také aminokyselina taurin, která je běžnou součástí energetických nápojů. Ve směsích však často najdete také sodík a draslík. Tyto minerální látky jsou známé svým vlivem na hydrataci organismu. Mezi časté příznaky dehydratace patří například celková slabost, únava či bolesti hlavy. I jejich mírné projevy mohou negativně ovlivnit hráčův výkon, proto je zapotřebí zaměřit se na dostatek tekutin a příjem těchto minerálních látek

Zapomínat byste ovšem neměli ani na příjem hořčíku, který je také důležitou součástí herních suplementů. Je to především z toho důvodu, že přispívá ke správné funkci svalů. Proto se na jeho příjem zaměřují především lidé, které trápí svalové křeče a další obdobné potíže. Ty se bohužel nevyhýbají ani gamerům. Často se objevují v důsledku intenzivního klikání na myš a jiného svalového napětí. 

          

Ve složení hráčských doplňků se často objevuje také pyridoxin (vitamín B6), kyselina pantoténová (vitamín B5) a niacin (vitamín B3), jenž pomáhají snižovat únavu a vyčerpání. Svou roli má však také vitamín B12, který přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie. Kromě toho má však vliv také na správnou funkci psychiky, nervového systému a imunity. Pro hráče je klíčový také zrak, prostřednictvím kterého mohou detailně sledovat, co se děje na obrazovce, a rychle tak reagovat na dynamický vývoj hry. Proto jistě ocení, že se v doplňcích často objevuje také vitamín B2 (riboflavin), který s udržením dobrého zraku pomáhá. Častou složkou hráčských doplňků jsou také nootropika, jako je třeba cholin bitartrát, které jsou používané za účelem podpořit mozkovou funkci, koncentraci a psychický výkon. Důležitou součástí jsou však také antioxidanty, jako je například lutein, které pomáhají bojovat s volnými radikály a oxidačním stresem. Není však výjimkou, že se ve složení objeví také látky podporující prokrvení organismu, jako je třeba citrulin malát

       

V kategorii najdete například produkty značky G-fuel, která se řadí ke špičce mezi hráčskými doplňky. Pyšní se například tím, že vytváří limitované příchutě podle různých her, a to dokonce i ve spolupráci se známými streamery. Pochlubit se tak může například limitovanou edicí vytvořenou s PewDiepiem, jehož jméno zná ve světe gamingu snad každý.

          
Nezáleží na tom, jestli se řadíte mezi profesionály nebo rekreační hráče. Když už k monitoru zasednete, jistě chcete mít co nejlepší výsledky, a zkusit se tak dostat mezi elitu. A právě s tím vám mohou pomoci produkty v této kategorii. Suplementy, které vás nabudí, pomohou se snížením únavy či vyčerpání, a navíc přispívají i k udržení zdravého zraku, by tak rozhodně neměly chybět ve vaší výbavě.

Zobrazit více

2 Položek

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Výrobce
 1. G Fuel (3)
 2. XBEAM (2)
 3. X-Gamer (2)
 4. GymBeam (1)
 5. Ghost (1)
Příchuť
 1. zelené jablko (1)
 2. jahoda kiwi (1)
 3. lesní ovoce (1)
Balení (g)
 1. 360 g (1)
Kapsle
 1. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapslová (1)
 2. prášková (1)
Směs
 1. směs (2)
štítky produktů
 1. New (2)
 2. Vegan (2)
Cena
Filtrovat podle
Vegetariánský (2)
Veganský (2)
Bezlepkový (2)
Bez laktózy (2)
BIO (2)
Bez GMO (2)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (2)
Bez aspartamu (2)
 1. XBEAM Energy Powder - GymBeam
  Energy Powder - XBEAM
  87%
  87% (6)
  739Kč
 2. XBEAM Energy Caps - GymBeam
  Energy Caps - XBEAM
  0%
  0% (0)
  529Kč

2 Položek