Proteinové lískooříškové máslo - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Proteinové lískooříškové máslo je lahodné oříškové máslo, jehož základ tvoří pražené lískové ořechy. Ve složení však najdete navíc i bezlaktózový syrovátkový izolát či sušený kakaový prášek, který máslu dodá lehce čokoládovou chuť. Je skvělým zdrojem zdravých tuků, bílkovin i vlákniny, a navíc je bez přidaného cukru.

Proteinové lískooříškové máslo - lahodná kombinace lískových ořechů a čokolády, bohatá na zdravé tuky, bílkoviny a vlákninu

Proteinové lískooříškové máslo je lahodné oříškové máslo, které je z velké části tvořeno právě lískovými ořechy. V kombinaci s kakaovým práškem tak vzniká výborné spojení, které je bez přidaného cukru, palmového oleje, a dokonce i bez laktózy, což jistě ocení lidé s intolerancí či alergií na mléčný cukr. Je skvělým zdrojem zdravých tuků, které jsou prospěšné pro řadu funkcí v organismu. Jistě vás potěší i vysoký obsah bílkovin, které přispívají k růstu svalové hmoty a jejího udržení, stejně jako k udržení zdravých kostí. Jejich obsah je ještě umocněn přidáním bezlaktózového syrovátkového izolátu, což z tohoto produktu dělá funkční potravinu.

Oříšková másla se těší čím dál větší oblibě nejen mezi sportovci a jistě i vy pro ně v kuchyni najdete mnoho způsobů využití. V dezertech si skvěle rozumí s čokoládou, ovocem a marmeládou, perfektně však vynikne i v ovesné kaši. Stejně tak dobře se dá ovšem využít i ve slané kuchyni. S velkou pravděpodobností ho ale budete jíst i jen tak samotné na lžičce přímo z dózy, spojení lískových ořechů s kakaem se totiž těžko odolává.

Hazelnut Spread - GymBeam

Proteinové lískooříškové máslo a jeho výhody

• obsahuje 100% čisté pražené lískové oříšky
  • je skvělým zdrojem zdravých tuků
  • má vysoký obsah bílkovin a vlákniny
  • je obohacen o bezlaktózový syrovátkový izolát
  • vyniká lahodnou chutí a krémovou konzistencí
  • skvěle chutná ve sladkém či slaném jídle, ale i samotné

Lískové oříšky 80 %, protein GymBeam WPI 20% [syrovátkový proteinový izolát, BCAA (L-leucin, L-valin, L-izoleucin), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku 10 %, triglyceridy se středně dlouhým řeťězcem z kokosového oleje, aromata, emulgátor (sodná sůl karboxymethylcelulózy), sladidlo (sukralóza), vanilkové krystaly].

Můžete ho přidat do proteinových koktejlů, tvarohu, k ovesným vločkám, hodí se i jako pomazánka nebo přísada na vaření a pečení.

Nutriční hodnoty 100 g
Energetická hodnota 2619 kJ / 626 kcal
Tuky 51 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 4,5 g
Sacharidy 7,6 g
   z toho cukry 4,2 g
Vláknina 7,4 g
Bílkoviny 27 g
Sůl 0,15 g

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uskladňujte mimo dosah dětí. Po otevření zkonzumujte nejlépe do 3 měsíců.

Alergenové upozornění: Alergeny jsou vyznačené ve složení tučně. Může obsahovat stopy arašidů a ořechových skořápek.

Skupina příchutí přírodní
Hlavní kategorie Oříšková másla
Bez umělých sladidel ne
Veganský ne
Směs směs
Forma potravina
HS kod 21061080: -- Ostatné
Bez plastových obalů ano
Právní kategorie produktu potraviny
Ostatní kategorie Fitness jídlo
Diety
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegetariánské produkty

Recenze od zákazníků Proteinové lískooříškové máslo - GymBeam

Příchuť

Prohlížíte si:Proteinové lískooříškové máslo - GymBeam

Toto máslo mě zaujalo v první řadě jako zdravá náhrada tolik oblíbené nutely. Chutná totiž stejně božsky, ale co se týče nutričních hodnot, je na tom mnohem lépe. Neobsahuje totiž žádný palmový olej nebo přidaný cukr. Bála jsem se trochu mdlé chuti, ale naopak, holandské kakao mu dodalo vynikající aroma. Je mírně nahořklé, což mi ale vůbec nepřekáží. Máslo je husté, olejnaté. Při pokojové teplotě tak akorát tekuté. Velmi mi chutná v ovesné kaši, případně jej přidávám na palačinky. Co je pro mě důležité, máslo tvoří 100% lískové oříšky! Chemické konzervanty produkt neobsahuje, což je pro mě další velké plus. Jen mě mrzí, že se nedá koupit 1kg balení, toto malé bylo totiž bohužel velmi rychle pryč.

Balení (g) Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
340 g bez příchuti
(54)
239 Kč 179 Kč
1. Otázka:
Ořechy
Dobrý den, obsahuje verze Milky taky nějaké ořechy? Ve složení nejsou, ptám se kvůli alergii. Děkuji
Ořechy
Dobrý den,
příchuť Milky u tohoto produktu nenabízíme.
Iva, GymBeam tým
2. Otázka:
složeni produktu
Dobry den,¨potrebovala bych vedet presne slozeni tohoto masla, nebo alespon jake jsou tam cukry ci sladidla a jake konkretni pridatne latky a jaky je pomer orechu v procentech? Nemohu bohuzel jist neco kde nevim presne slozeni vsech surovin. Dekuji za pochopeni.
3. Otázka:
Je vhodně pro děti ?
Dobrý den, chci se zeptat zda to může dítě věk 8 let. Předem děkuji
Je vhodně pro děti ?
Odpověď:
Dobrý den, produkt obsahuje ořechy, aminokyseliny jakožto základní složky lidského organismu, syrovátkové bílkoviny, rostlinné oleje, kakao a přídatné látky. Pokud není alergické na některou složku ze složení případně nemá zdravotní komplikace, neměl by být důvod k neužívání. V případě pochybností se prosím obraťte na ošetřujícího lékaře, který zná zdravotní stav Vašeho dítěte.

Miroslava. team GymBeam
4. Otázka:
Podíl ořechů
Dobrý den, jaký je procentuální podíl ořechů v másle?
Děkuji, Josef
Podíl ořechů
Odpověď:
Dobrý den, jedná se o naši speciální recepturu, proto není možné uvádět přesný poměr či podíl surovin v produktu.

Miroslava. team GymBeam