Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam

Hodnocení:
96 % of 100
96 % (138)
Výrobce: GymBeam

ReHydrate je sportovní hypotonický nápoj s vitamíny, minerály a aminokyselinami, který vás nabije energií na náročný trénink. Doplní nezbytné látky pro udržení výkonnosti, snižuje riziko svalové horečky a podporuje i regeneraci. Z koncentrátu ReHydrate připravíte až 65 l chutného nápoje.

 

Skladem
319 Kč

ReHydrate - sportovní hypotonický nápoj plný vitamínů, minerálů a aminokyselin, který vás nabije energií a výborně hydratuje

ReHydrate je sportovní hypotonický nápoj s vitamíny, minerály a aminokyselinami L-karnitin, taurin a L-glutamin, který vás nabije energií na náročný trénink. Vděčí za to sacharidům s vysokou glykemickou hodnotou, které jsou připraveny zajistit dávku energie pro svaly. Z koncentrátu ReHydrate připravíte až 65 l chutného nápoje.

 

rehydrate

 

Náš organismus ztrácí v důsledku pocení tekutiny, vitamíny a minerály, což samozřejmě ovlivňuje naši výkonnost. Pomocí ReHydrate doplníte všechny nezbytné látky pro udržení vašeho výkonu, navíc, jeho obsah vitamínů a minerálů snižuje riziko vzniku svalové horečky a podporuje regeneraci.

Ve srovnání s izotonickými nápoji, které jsou určeny na specifické situace a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých během dne, ReHydrate je hypotonický (hopoosmolální), a tím poskytuje neomezenou konzumaci nápoje - před fyzickou zátěží, během tréninku, i v období zotavování. Nápoj je energetický a mineralizovaný, splňuje požadavek fyziologicky správného poměru základních minerálů - sodíku, draslíku, hořčíku a fosforu.

 

ReHydrate je určen na:

 • efektivní hydrataci organismu
 • doplnění energie a podporu výkonnosti
 • doplnění minerální rovnováhy
 • podporu regenerace po tréninku

 

Jeho efektivní složky

ReHydrate obsahuje hořčík pro příznivou činnost svalstva, nervové soustavy a srdce. Ten se podílí také na metabolismu energie, syntéze svalových bílkovin a je aktivátorem mnoha enzymů zodpovědných u metabolismu sacharidů a tuků. Vápník se podílí na aktivaci řady enzymů, které umožňují uvolňování energie obsažené v ATP, a ovlivňuje také neuromuskulární přenos. Sodík je velmi důležitý pro aktivní lidi, protože se v důsledku pocení ztrácí, a to může vést k poruchám rovnováhy vody a elektrolytů, svalovým křečím, slabosti a snížení výkonu. Ovlivňuje také termoregulaci a acidobazickou rovnováhu. Draslík se rovněž potom vylučuje z těla, avšak spolu se sodíkem se podílí na zachování správného osmotického tlaku tělních tekutin, podporuje normalizaci rovnováhy vody a elektrolytů. Podporuje fungování oběhové soustavy, pomáhá snížit katabolismus svalů a podporuje regeneraci. Vitamíny skupiny B jsou důležité pro energetický metabolismus. Taurin pomáhá snižovat krevní tlak a podporuje stimulaci těla i mysli. L-karnitin podporuje srdeční a mozkovou činnost, stejně tak i využívání tukové tkáně jako zdroje energie. L-glutamin je vynikajícím prostředkem pro nárůst, ochranu a regeneraci svalové hmoty.

 

ReHydrate a jeho výhody

 • chutný hypotonický sportovní nápoj
 • hydratuje organismus při fyzické aktivitě i mimo ni
 • optimálně nahrazuje ztracené tělesné tekutiny a elektrolyty
 • doplňuje energii a povzbuzuje mysl
 • obsahuje sacharidy s vysokým glykemickým indexem
 • podporuje výkonnost a regeneraci
 • obsahuje vitamíny skupiny B a kvalitní dávku minerálů
 • obsahuje také aminokyseliny, a to taurin, L-karnitin a L-glutamin
 • podporuje metabolismus a stimuluje tělo
 • je vhodný ke konzumaci před, během a po tréninku

    

Složení

Citrón limetka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12).

Pomeranč: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (karoteny, beta-apo-8-karotenal).

Růžový grep: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza) , D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát).

Jahoda: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (zeleninový a ovocný koncentrát).

Mojito: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, přírodní aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12).

Višeň: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát).

Zelený čaj a limetka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (ovocný a rostlinný koncentrát).

Tropic: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (karoteny, beta-apo 8-karotenal).

Lesní ovoce: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát).

Meruňka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, l-karnitin, sladidlo (acesulfam K, sukralóza), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, D-pantotenát vápenatý (vitamín B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamín B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamin (vitamín B12), barviva (karoteny, beta-apo 8-karotenal).       

   

Dávkování

Přidejte 7,7 ml (15,4 ml) koncentrátu do 5 dcl (1 litr) vody (poměr roztoku 1:65).

         

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty100 ml
Energetická hodnota 1510 kJ / 355 kcal
Bílkoviny 2 g
Sacharidy 76,5 g
   cukr 76,5 g
   z toho maltodextrin 10 g
Tuky 0 g
   z toho nasycené tuky 0 g
Sůl 0 g
Sodík 600 mg
Draslík 125,5 mg
Hořčík 270 mg
Vápník 200 mg
Fosfor 100 mg
L-karnitin 1000 mg
Taurin 500 mg
L-glutamin 500 mg
Vitamín B3 (nikotinamid) 48 mg
Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 72 mg
Vitamín B6 (Pyridoxin hydrochlorid) 4,2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 30 μg

      

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Detail produktu
Vyrobeno v EU
EAN 8586022212215
Výška 22.00 cm
Šířka 8.50 cm
Délka 8.50 cm
Brutto váha 1.44 Kg
Skupina příchutí ovoce
Počet kusů v balení 8 ks
Počet kusů na paletě 480 ks
Netto váha 1.00 Kg
HS kod 21069098: --- Ostatné
Bez plastových obalů ne
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ano
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ano
Vegetariánský ano
Veganský ne
Směs směs
Forma tekutá
Právní kategorie produktu doplněk stravy
Hlavní kategorie Iontové nápoje
Ostatní kategorie Produkty
Nápoje
Nabídka pro fitness centra
Dárky
Dárky pro ni
Dárky pro něho
Podpora regenerace
Zlepšení sportovního výkonu
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegetariánské produkty

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Iontový nápoj ReHydrate 1000 ml - GymBeam
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

96 %
96 %
Průměr ze 138 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených zákazníků

98 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Naprostá spokojenost, velmi příjemná grepová příchuť, osvěžující, nápoj si dávám i po náročném dni, těším se, až zkusím i další příchutě. Malou výtku mám jen k dávkování, přiložená odměrka není ani přesná, ani praktická, nahradila jsem ji klasickou malou injekční stříkačkou, ta mi zcela vyhovuje.

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Nejpřínosnější negativní recenze

20 %
Co to sladidlo a glutaman? Naperete to vitamíny a pak to zabijete takovým jedovatým ksindlem?

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
meruňka
(3) 
100%
399 Kč 319 Kč
skladem
lesní ovoce
(4) 
95%
399 Kč 319 Kč
skladem
citrón limetka
(45) 
99%
399 Kč 319 Kč
skladem
mojito
(16) 
96%
399 Kč 319 Kč
skladem
pomeranč
(28) 
100%
399 Kč 319 Kč
skladem
růžový grapefruit
(31) 
99%
399 Kč 319 Kč
skladem
sour cherry
(17) 
95%
399 Kč 319 Kč
skladem
jahoda
(29) 
5562%
399 Kč 319 Kč
skladem
tropical
(8) 
98%
399 Kč 319 Kč
skladem
zelený čaj s limetkou
(7) 
94%
399 Kč 319 Kč
skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď
1. Otázka:
DDD
DDD
Dobrý den, jaká je prosím doporučená denní dávka? Nápoj mi chutná, dá se pít po celý den ve větším množství. Díky za odpověď
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
DDD
Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. DDD nám není známo, řiďte se prosím pokyny na obalu produktu. Užití v přiměřeném množství po celý den by mělo být v pořádku.

Miroslava, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
2. Otázka:
Užívání
Užívání
Dobrý den,
chci se zeptat zda je možné kombinovat tento iontový nápoj s gainerem true mass all in one od BSN. Díky za odpověď
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Užívání
Odpověď:
Dobrý den, ano,bez problémů můžete kombinovat.

Andrea, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
3. Otázka:
Glutaman sodny?
Glutaman sodny?
Dobry den,
v obsahu napoja je uvedeny glutaman sodny, v zlozeni nutrientov je vsak L-glutamin. Skutocne napoj obsahuje glutaman sodny? Uz z chutoveho hladiska mi to pride trochu bizarne.
Dopredu dakujem za odpoved.
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Glutaman sodny?
Odpověď:
Dobrý den, jedná se o ochucovalo přidávané mnoha výrobci do suplementů a to v malém množství pro osvěžující chuť bez vedlejších účinků.
Hana, Team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
4. Otázka:
Srdce
Srdce
Dobrý den možná to používat po infarktu při běhání?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Srdce
Odpověď:
Dobrý den, v případě jakýchkoliv zdravotních potíží se doporučujeme o vhodnosti užívání poradit s lékařem.
Hana Team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
5. Otázka:
Dávkovač
Dávkovač
Dobrý den, je v ceně výrobku i nějaký dávkovač, či pumpička, děkuji !?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Dávkovač
Odpověď:
Dobrý den, dávkovač není součástí balení. Můžete zakoupit zde: https://gymbeam.cz/davkovaci-pumpa-gymbeam.html

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?

Položky 1 až 5 z celkem 7

Stránka