Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam

Hodnocení:
96 % of 100
96 % (179)
Výrobce: GymBeam

Iontový nápoj ReHydrate je ideální na podporu optimální hydratace a doplnění vybraných vitaminů, minerálních látek i aminokyselin při vytrvalostním či intenzivním výkonu. Tento koncentrovaný hypotonický sportovní nápoj navíc díky obsahu hořčíku přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Jeho lahodnou osvěžující chuť si zamilujete.

Skladem
369 Kč

Iontový nápoj ReHydrate pomůže s hydratací a doplněním vitaminů i minerálních látek při intenzivním sportovním výkonu nebo v průběhu aktivity v horkém počasí

Iontový nápoj ReHydrate je osvěžující koncentrovaný drink s obsahem vybraných vitaminů, minerálních látek, L-glutaminu, taurinu a L-karnitinu. Jedná se o hypotonický sportovní drink, který je díky své rychlé vstřebatelnosti ideální na hydrataci a dodání důležitých živin během náročného sportovního výkonu. Elektrolyty, jako je obsažený hořčík, vápník, draslík a sodík se totiž běžně ztrácí při intenzivní či vytrvalostní aktivitě pocením, a proto je potřebné je doplnit. Jelikož jde o koncentrovanou směs těchto látek, je potřeba ho ředit vodou. Můžete si ho dopřát před fyzickým výkonem, během zátěže nebo až po ní v době regenerace.

 

Každá z obsažených látek má v koncentrátě svou specifickou roli. Vápník a hořčík hrají významnou roli při látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, zatímco hořčík přispívá i ke snížení vyčerpání a únavy. Sportovci zároveň ocení roli hořčíku v normální funkci svalů nebo syntéze bílkovin. Draslík navíc pomáhá s péčí o svaly, zatímco hořčík a vápník jsou potřebné pro udržení zdravých kostí a zubů. Všechny tyto látky tak pomáhají s celkovou péčí o vitalitu organismu, jako i jeho celkovou pohodu a regeneraci, obzvlášť při intenzivních trénincích.

 

Zmíněné účinky jsou doplněné o benefity vitaminů a dalších látek. I vitaminy B6, B12 a B3 jsou totiž potřebné pro správnou látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie a zároveň přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc se podílí na správném fungování nervového systému a psychiky. Samotný vitamin B6 oceníte díky jeho roli v látkové přeměně bílkovin a glykogenu nebo fungování imunity.

 

Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam

 

Kromě zmiňovaných vitaminů a minerálních látek najdeme v nápoji i další funkční složky. Obsažený L-karnitin se podílí na přenosu mastných kyselin do mitochondrií před mitochondriální membránu, kde jsou následně spálené a přeměněné na energii. Přirozenou součástí lidských tkání, a to konkrétně svalové hmoty, je i L-glutamin. Během zátěže však dochází ke snížení jeho hladiny, proto je pro sportovce výhodné přijímat ho v dostatečných množstvích. Tuto dvojici funkčních látek doplňuje neesenciální aminokyselina taurin. Ta je častou součástí energetických nápojů, jejichž úkolem je povzbudit naši fyzickou a psychickou výkonnost.

 

Nápoj ReHydrate je vhodný pro sportovce, kteří se věnují vytrvalostním a intenzivním aktivitám, jako je například silový trénink, crossfit nebo HIIT. Ocení ho však i ostatní aktivní lidé, kteří potřebují doplnit hydrataci a živiny například během dlouhého cyklistického výletu nebo náročné turistiky. Nápoj je také vhodný při aktivitách v teplém počasí, kdy se běžně nadměrně potíme a ztrácíme tak minerální látky a tekutiny.

 

Pro jednoduché a pohodlné dávkování doporučujeme využít naši dávkovací pumpu.

 

Iontový nápoj Rehydrate a jeho výhody

 • je hypotonický nápoj
 • obsahuje vybrané vitaminy, minerální látky, taurin, L-karnitin a L-glutamin
 • má skvělou osvěžující chuť
 • jedná se o koncentrovanou směs látek, kterou je potřeba ředit vodou
 • je ideální na rychlou hydrataci
 • rychle se vstřebává
 • přispívá k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
 • podílí se na snížení únavy a vyčerpání
 • přispívá ke správné funkci svalů a syntéze bílkovin
 • podílí se na udržení zdravých kostí
 • přispívá ke správné funkci nervového systému a psychiky
 • podílí se na správné funkci imunity
 • je ideální při intenzivních, vytrvalostních i silových sportech
 • hodí se i při aktivitách v teplém počasí
 • hodí se před sportovním výkonem, během něj, ale i v době regenerace

    

Složení

Citron-limetka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Pomeranč: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barviva (karoteny, beta-apo-8′-karotenal).

Růžový grep: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barvivo (zeleninové a ovocné koncentráty).

Jahoda: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barvivo (zeleninové a ovocné koncentráty).

Mojito: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid).

Višeň: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barvivo (zeleninové a ovocné koncentráty).

Zelený čaj-limetka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barvivo (zeleninové a ovocné koncentráty).

Tropic: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barviva (karoteny, beta-apo-8′-karotenal).

Lesní ovoce: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barviva (karmín, zeleninový a ovocný koncentrát).

Meruňka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin báze, sladidlo (acesulfam K), L-glutamin, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), konzervant (sorban draselný), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin B12 (kyanokobalamin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), barviva (karoteny, beta-apo-8′-karotenal).

   

Dávkování

Přidejte 7,7 ml (15,4 ml) koncentrátu do 0,5 l (1 l) vody (poměr roztoku 1:65).

         

Tabulka nutričních hodnot

Výživové údaje 100 ml 15,4 ml *RI 15,4 ml
Energie 1510 kJ / 355 kcal 233 kJ/ 55 kcal 3 %
Tuky 0,0 g 0,0 g  0 %
- z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g 0,0 g  0 %
Sacharidy 76,5 g  11,8 g  5 %
- z toho cukry 66,5 g 10,2 g  13 %
Bílkoviny 2,0 g  0,31 g 1 %
Sůl 1,50 g  0,23 g  4 %
L-Karnitin 1000 mg 154 mg -
L-Glutamin 500 mg 77 mg  -
Taurin 500 mg  77 mg  -
Vitamin B3 48 mg 7,4 mg 46 %
Vitamin B5 72 mg 11,1 mg 185 %
Vitamin B6 4,2 mg  0,6 mg 43 %
Vitamin B12 30 μg 4,6 μg 184 %
Sodík 600 mg  92,4 mg -
Draslík 125,5 mg 46,2 mg 2 %
Vápník 200 mg 30,8 mg 4 %
Hořčík 270 mg 41,6 mg 11 %
Fosfor 100 mg 15,4 mg 2 %

*Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).    

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte na suchém místě mimo sluneční záření při pokojové teplotě.

Detail produktu
EAN 8586022212215
Vyrobeno v EU
Hlavní kategorie Iontové nápoje
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ano
Vegetariánský ano
Veganský ne
Směs směs
Forma tekutá
Právní kategorie produktu doplněk stravy
štítky produktů Discount 36%
Skupina příchutí ovoce
HS kod 21069098: --- Ostatné
Výška 22.00 cm
Šířka 8.50 cm
Délka 8.50 cm
Brutto váha 1.44 Kg
Bez plastových obalů ne
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ano
Počet kusů v balení 8 ks
Počet kusů na paletě 480 ks
Netto váha 1.00 Kg
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatní kategorie Produkty
Nápoje
Nabídka pro fitness centra
Podpora regenerace
Zlepšení sportovního výkonu

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

96 %
96 %
Průměr ze 179 hodnocení.

Celkové hodnocení ověřených nákupů

98 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Naprostá spokojenost, velmi příjemná grepová příchuť, osvěžující, nápoj si dávám i po náročném dni, těším se, až zkusím i další příchutě. Malou výtku mám jen k dávkování, přiložená odměrka není ani přesná, ani praktická, nahradila jsem ji klasickou malou injekční stříkačkou, ta mi zcela vyhovuje.

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Nejpřínosnější negativní recenze

20 %
Kdokoliv trochu umí číst ve složení, pochopí, že to je naprosto nesmyslný a nefunkční produkt. Funguje možná jen díky placebu, ale co se obsahu týče, tak například L-karnitin začíná "účinkovat" až od dávek nad 500mg. Sodík je jediná důležitá složka u hydratačních nápojů, doporučená denní dávka u dospělého je mezi 2-5 gramy denně. Vitamíny jsou tam zbytečně a sladidla jsou tam na škodu. Existují mnohem lepší alternativy dokonce za míň peněz. ????

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
meruňka
(5) 
84%
499 Kč 369 Kč
skladem
lesní ovoce
(14) 
71%
499 Kč 369 Kč
skladem
citrón limetka
(60) 
97%
499 Kč 369 Kč
skladem
mojito
(21) 
93%
499 Kč 369 Kč
skladem
pomeranč
(32) 
96%
499 Kč 369 Kč
skladem
růžový grapefruit
(41) 
97%
499 Kč 369 Kč
skladem
sour cherry
(24) 
89%
499 Kč 369 Kč
skladem
jahoda
(36) 
4498%
499 Kč 369 Kč
skladem
tropical
(10) 
90%
499 Kč 369 Kč
skladem
zelený čaj s limetkou
(12) 
83%
499 Kč 369 Kč
skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď