Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam

Hodnocení:
97 % of 100
97 % (158)
Výrobce: GymBeam

Iontový nápoj ReHydrate je ideální na podporu optimální hydratace a doplnění vybraných vitaminů, minerálních látek i aminokyselin při vytrvalostním či intenzivním výkonu. Tento koncentrovaný hypotonický sportovní nápoj navíc díky obsahu hořčíku přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Jeho lahodnou osvěžující chuť si zamilujete.

Skladem
319 Kč

Iontový nápoj ReHydrate pomůže s hydratací a doplněním vitaminů i minerálních látek při intenzivním sportovním výkonu nebo v průběhu aktivity v horkém počasí

Iontový nápoj ReHydrate je osvěžující koncentrovaný drink s obsahem vybraných vitaminů, minerálních látek, L-glutaminu, taurinu a L-karnitinu. Jedná se o hypotonický sportovní drink, který je díky své rychlé vstřebatelnosti ideální na hydrataci a dodání důležitých živin během náročného sportovního výkonu. Elektrolyty, jako je obsažený hořčík, vápník, draslík a sodík se totiž běžně ztrácí při intenzivní či vytrvalostní aktivitě pocením, a proto je potřebné je doplnit. Jelikož jde o koncentrovanou směs těchto látek, je potřeba ho ředit vodou. Můžete si ho dopřát před fyzickým výkonem, během zátěže nebo až po ní v době regenerace.

 

Každá z obsažených látek má v koncentrátě svou specifickou roli. Vápník a hořčík hrají významnou roli při látkové přeměně důležité pro tvorbu energie, zatímco hořčík přispívá i ke snížení vyčerpání a únavy. Sportovci zároveň ocení roli hořčíku v normální funkci svalů nebo syntéze bílkovin. Draslík navíc pomáhá s péčí o svaly, zatímco hořčík a vápník jsou potřebné pro udržení zdravých kostí a zubů. Všechny tyto látky tak pomáhají s celkovou péčí o vitalitu organismu, jako i jeho celkovou pohodu a regeneraci, obzvlášť při intenzivních trénincích.

 

Zmíněné účinky jsou doplněné o benefity vitaminů a dalších látek. I vitaminy B6, B12 a B3 jsou totiž potřebné pro správnou látkovou přeměnu důležitou pro tvorbu energie a zároveň přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Navíc se podílí na správném fungování nervového systému a psychiky. Samotný vitamin B6 oceníte díky jeho roli v látkové přeměně bílkovin a glykogenu nebo fungování imunity.

 

Kromě zmiňovaných vitaminů a minerálních látek najdeme v nápoji i další funkční složky. Obsažený L-karnitin se přirozeně nachází v lidském těle a používá se jako doplněk v případě, že chceme hubnout a spalovat tuk. Jeho rolí je přenos mastných kyselin do mitochondrií před mitochondriální membránu, kde jsou následně spálené a přeměněné na energii. Přirozenou součástí lidských tkání, a to konkrétně svalové hmoty, je i L-glutamin. Během zátěže však dochází ke snížení jeho hladiny, proto je pro sportovce výhodné přijímat ho v dostatečných množstvích. Tuto dvojici funkčních látek doplňuje neesenciální aminokyselina taurin. Ta je častou součástí energetických nápojů, jejichž úkolem je povzbudit naši fyzickou a psychickou výkonnost.

 

Nápoj ReHydrate je vhodný pro sportovce, kteří se věnují vytrvalostním a intenzivním aktivitám, jako je například silový trénink, crossfit nebo HIIT. Ocení ho však i ostatní aktivní lidé, kteří potřebují doplnit hydrataci a živiny například během dlouhého cyklistického výletu nebo náročné turistiky. Nápoj je také vhodný při aktivitách v teplém počasí, kdy se běžně nadměrně potíme a ztrácíme tak minerální látky a tekutiny.

 

Pro jednoduché a pohodlné dávkování doporučujeme využít naši dávkovací pumpu.

 

Iontový nápoj Rehydrate a jeho výhody

 • je hypotonický nápoj
 • obsahuje vybrané vitaminy, minerální látky, taurin, L-karnitin a L-glutamin
 • má skvělou osvěžující chuť
 • jedná se o koncentrovanou směs látek, kterou je potřeba ředit vodou
 • je ideální na rychlou hydrataci
 • rychle se vstřebává
 • přispívá k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie
 • podílí se na snížení únavy a vyčerpání
 • přispívá ke správné funkci svalů a syntéze bílkovin
 • podílí se na udržení zdravých kostí
 • přispívá ke správné funkci nervového systému a psychiky
 • podílí se na správné funkci imunity
 • je ideální při intenzivních, vytrvalostních i silových sportech
 • hodí se i při aktivitách v teplém počasí
 • hodí se před sportovním výkonem, během něj, ale i v době regenerace

    

Složení

Citron limetka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12).

Pomeranč: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (karoteny, beta-apo 8¨- karotenal).

Růžový grep: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (karmin, zeleninový a ovocný koncentrát).

Jahoda: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (zeleninový a ovocný koncentrát).

Mojito: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12).

Višeň: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (karmin, zeleninový a ovocný koncentrát).

Zelený čaj a limetka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (ovocný a rostlinný koncentrát).

Tropic: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (karoteny, beta-apo 8¨- karotenal).

Lesní ovoce: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (karmin, zeleninový a ovocný koncentrát).

Meruňka: Invertní cukr, čištěná voda, kyselina citronová, maltodextrin, aroma, citrát hořečnatý, laktát vápenatý, chlorid draselný, L-karnitin, sladidlo (acesulfam K), glutaman sodný, chlorid draselný, taurin, dihydrogenfosforečnan draselný, sladidlo (sukralóza), D-pantotenát vápenatý (vitamin B5), konzervační látka (sorban draselný), nikotinamid (vitamin B3), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kyanokobalamin (vitamin B12), barviva (karoteny, beta-apo 8¨- karotenal).

   

Dávkování

Přidejte 7,7 ml koncentrátu do 5 dcl vody nebo 15,4 ml koncentrátu do 1 litra vody (poměr roztoku 1:65).

         

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty 100 ml
Energetická hodnota 1510 kJ / 355 kcal
Bílkoviny 2 g
Sacharidy 76,5 g
   cukr 76,5 g
   z toho maltodextrin 10 g
Tuky 0 g
   z toho nasycené tuky 0 g
Sůl 0 g
Sodík 600 mg
Draslík 125,5 mg
Hořčík 270 mg
Vápník 200 mg
Fosfor 100 mg
L-karnitin 1000 mg
Taurin 500 mg
L-glutamin 500 mg
Vitamín B3 (nikotinamid) 48 mg
Vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý) 72 mg
Vitamín B6 (Pyridoxin hydrochlorid) 4,2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamin) 30 μg

      

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Detail produktu
Vyrobeno v EU
EAN 8586022212215
Výška 22.00 cm
Šířka 8.50 cm
Délka 8.50 cm
Brutto váha 1.44 Kg
Skupina příchutí ovoce
Počet kusů v balení 8 ks
Počet kusů na paletě 480 ks
Netto váha 1.00 Kg
HS kod 21069098: --- Ostatné
Bez plastových obalů ne
Distributor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Bez umělých sladidel ne
Bez GMO ano
BIO ne
Bezlepkový ano
Bez laktózy ano
Vegetariánský ano
Veganský ne
Směs směs
Forma tekutá
Právní kategorie produktu doplněk stravy
Hlavní kategorie Iontové nápoje
Ostatní kategorie Produkty
Nápoje
Nabídka pro fitness centra
Dárky
Dárky pro ni
Dárky pro něho
Podpora regenerace
Zlepšení sportovního výkonu
Diety
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty
Vegetariánské produkty

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Recenze od zákazníků Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam
Napište svou recenzi

Příchuť

Prohlížíte si:Iontový nápoj ReHydrate - GymBeam
Vaše hodnocení

Globální hodnocení produktu

97 %
97 %
Průměr ze 158 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení ověřených nákupů

98 %

Nejpřínosnější pozitivní recenze

100 %
Naprostá spokojenost, velmi příjemná grepová příchuť, osvěžující, nápoj si dávám i po náročném dni, těším se, až zkusím i další příchutě. Malou výtku mám jen k dávkování, přiložená odměrka není ani přesná, ani praktická, nahradila jsem ji klasickou malou injekční stříkačkou, ta mi zcela vyhovuje.

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Nejpřínosnější negativní recenze

20 %
Co to sladidlo a glutaman? Naperete to vitamíny a pak to zabijete takovým jedovatým ksindlem?

Byla tato recenze pro Vás užitečná?

Příchuť Hodnocení Cena Akční cena Skladem
meruňka
(4) 
80%
399 Kč 319 Kč
skladem
lesní ovoce
(10) 
70%
399 Kč 319 Kč
skladem
citrón limetka
(55) 
97%
399 Kč 319 Kč
skladem
mojito
(18) 
92%
399 Kč 319 Kč
skladem
pomeranč
(31) 
96%
399 Kč 319 Kč
skladem
růžový grapefruit
(40) 
97%
399 Kč 319 Kč
skladem
sour cherry
(21) 
90%
399 Kč 319 Kč
skladem
jahoda
(36) 
4498%
399 Kč 319 Kč
skladem
tropical
(9) 
89%
399 Kč 319 Kč
skladem
zelený čaj s limetkou
(10) 
80%
399 Kč 319 Kč
skladem
Otázky zákazníka
Napsat otázku
Napsat odpoveď
1. Otázka:
DDD
DDD
Dobrý den, jaká je prosím doporučená denní dávka? Nápoj mi chutná, dá se pít po celý den ve větším množství. Díky za odpověď
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
DDD
Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za dotaz. DDD nám není známo, řiďte se prosím pokyny na obalu produktu. Užití v přiměřeném množství po celý den by mělo být v pořádku.

Miroslava, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
2. Otázka:
Užívání
Užívání
Dobrý den,
chci se zeptat zda je možné kombinovat tento iontový nápoj s gainerem true mass all in one od BSN. Díky za odpověď
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Užívání
Odpověď:
Dobrý den, ano,bez problémů můžete kombinovat.

Andrea, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
3. Otázka:
Glutaman sodny?
Glutaman sodny?
Dobry den,
v obsahu napoja je uvedeny glutaman sodny, v zlozeni nutrientov je vsak L-glutamin. Skutocne napoj obsahuje glutaman sodny? Uz z chutoveho hladiska mi to pride trochu bizarne.
Dopredu dakujem za odpoved.
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Glutaman sodny?
Odpověď:
Dobrý den, jedná se o ochucovalo přidávané mnoha výrobci do suplementů a to v malém množství pro osvěžující chuť bez vedlejších účinků.
Hana, Team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
4. Otázka:
Srdce
Srdce
Dobrý den možná to používat po infarktu při běhání?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Srdce
Odpověď:
Dobrý den, v případě jakýchkoliv zdravotních potíží se doporučujeme o vhodnosti užívání poradit s lékařem.
Hana Team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?
5. Otázka:
Dávkovač
Dávkovač
Dobrý den, je v ceně výrobku i nějaký dávkovač, či pumpička, děkuji !?
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Dávkovač
Odpověď:
Dobrý den, dávkovač není součástí balení. Můžete zakoupit zde: https://gymbeam.cz/davkovaci-pumpa-gymbeam.html

Viktória, team GymBeam
Je pro Vás táto otázka užitečná?

Položky 1 až 5 z celkem 7

Stránka