Nutrend Termo spalovače

Termo spalovače od výrobce Nutrend je kategorie obsahující spalovače tuku s termogenním účinkem, které patří mezi nejoblíbenější doplňky stravy při hubnutí. V jejich složení najdete ověřené látky, jako je synefrin, kofein nebo extrakt ze zeleného čaje (EGCG). Ty jsou často spojovány se zrychlením metabolismu a efektivnějším využíváním tuku jako zdroje energie. Jsou však ceněné i pro své povzbuzující účinky. Mohou tak usnadnit dodržování jídelníčku i tréninkového plánu, což ve výsledku vede k zefektivnění hubnutí.   

Jak fungují a co obsahují termogenní spalovače tuku?

V této kategorii najdete jednosložkové i vícesložkové doplňky. Mezi nejznámější jednosložkové termogenní spalovače patří synefrin. Tato látka pochází z plodů pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) a za jejím účinkem stojí schopnost zvýšit rozklad tuků na energii. Tu pak můžete využít při sportu či jiné pohybové aktivitě. Podobný efekt má také extrakt ze zeleného čaje (EGCG), který rovněž nejlépe funguje v návaznosti na fyzickou aktivitu.

Dalším populárním termogenním spalovačem tuku je kofein. Tento celosvětově nejoblíbenější stimulant má totiž vliv na adrenalin a noradrenalin. Tyto hormony (katecholaminy) podporují spalování tuku, který se pak může využít jako zdroj energie. Kofein navíc povzbudí před výkonem i kdykoliv během dne. Díky tomu pak můžete na tréninku podat intenzivnější a koncentrovanější výkon, čímž spálíte zase o něco více kalorií, a účinek spalovače tak ještě zvýšit. 

Výhodou vícesložkových termogenních spalovačů je, že kombinují několik funkčních látek, které se svými účinky navzájem podporují. Díky tomu je celá směs ještě efektivnější. Dobrým příkladem je spalovač tuku FueBurn, který v sobě snoubí benefity synefrinu, EGCG a kofeinu. Tyto látky se svými účinky doplňují a působí synergicky. Ve složení najdete také kapsaicin a další biologicky aktivní složky, díky čemuž se jedná o ideální komplexní doplněk. Pomocí něj můžete spálit více kalorií během sportu i mimo něj, a zrychlit tak své hubnutí.  

Ať už si zvolíte jakýkoliv termogenní spalovač, myslete na to, že nejlépe funguje v kombinaci s pohybem. Kromě pravidelné fyzické aktivity je základem úspěšného hubnutí také upravený jídelníček. Pomocí spalovače tuku pak vaši snahu o shazování tuku zefektivníte a celý proces urychlíte. 

Pokud se chcete dozvědět více informací o tom, jak si vybrat účinný spalovač tuku, neměl by vám uniknout článek Jak vybrat a používat ten nejúčinnější spalovač tuku.

Zobrazit více

1 Položku

Na stranu
Nastavit vzestupně
Vymaž filtr
Výrobce
 1. GymBeam (4)
 2. ActivLab (3)
 3. The Protein Works (2)
 4. Amix (1)
 5. Nutrend (1)
 6. ProSupps (1)
 7. Applied Nutrition (1)
 8. OstroVit (1)
 9. Stacker2 (1)
Příchuť
 1. bez příchuti (1)
Kapsle
 1. 60 kaps. (1)
Forma
 1. kapslová (1)
Směs
 1. čirý (1)
Filtrovat podle
Vegetariánský (1)
Veganský (1)
Bezlepkový (1)
Bez laktózy (1)
BIO (1)
Bez GMO (1)
Bez umělých sladidel (1)
Bez plastových obalů (1)
Bez aspartamu (1)
 1. Synephrine 60 caps - Nutrend
  Synephrine 60 caps - Nutrend
  100%
  100 % (6)
  179 Kč

1 Položku