Ashwagandha KSM-66® - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Ashwagandha KSM-66 je extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera) a patří mezi adaptogeny. Tyto látky jsou obecně spojeny se zvládáním stresu a psychického napětí. Má formu patentované formule KSM-66®, která označuje ten nejčistší extrakt s vysokou koncentrací aktivních látek.

Ashwagandha KSM-66® - nejčistší forma byliny, která patří mezi adaptogeny, tedy látky obecně spojované s péčí o mentální výkon

Ashwagandha KSM-66® je známá také pod názvem indický ženšen. Jedná se o standardizovaný extrakt s garantovaným množstvím 5 % vitanolidů z kořene ashwagandhy (Withania somnifera), která patří mezi adaptogeny. Tyto látky jsou obecně spojovány se zvládáním stresu a psychického napětí. I proto je vyhledávají lidé, kteří se v pracovním nebo běžném životě často setkávají se stresujícími situacemi. Může jít například o studenty, manažery, lékaře, právníky, sportovce, ale také o běžné lidi, kteří momentálně prožívají náročné životní období. Kromě toho je ashwagandha spojována s péčí o mentální výkon, duševní zdraví, pohodu a také s celkovou relaxací organismu. Samotná ashwagandha zároveň patří mezi antioxidanty a vyhledávají ji i lidé, kteří chtějí boostnout koncentraci, např. během tréninku nebo řešení náročného úkolu v práci či škole. Kromě toho je spojována s péčí o reprodukční a dýchací systém.

Tento konkrétní extrakt se navíc může pochlubit patentovanou formulí KSM-66®, která označuje ten nejčistší extrakt s vysokou koncentrací aktivních látek. Jeho technologicky náročná výroba je výsledkem dlouhých let výzkumu a vývoje. Výsledný extrakt podléhá přísným kontrolám a špičkovým standardům kvality. Pečeť KSM-66® navíc zaručuje, že do výroby byl použit pouze samotný kořen z ashwagandhy bez listů nebo jakýchkoliv jiných nežádoucích součástí rostliny. Kromě toho je celý proces navržen tak, aby byl tento extrakt vhodný i pro vegany.

Ashwagandha KSM-66® - GymBeam

Ashwagandha KSM-66® a její výhody

• extrakt z kořene ashwagandhy (Withania somnifera)
  • patří mezi adaptogeny, které se obecně spojují se zvládáním stresu a psychického napětí
  • jde o standardizovaný extrakt s garantovaným množstvím vitanolidů
  • je spojována také s péčí o mentální výkon a relaxací organismu
  • je vhodná pro studenty, manažery, lékaře, právníky a sportovce
  • mohou ji ocenit lidé, kteří momentálně prožívají náročné období
  • patří mezi antioxidanty
  • je vyhledávána s cílem boostnout koncentraci
  • je ve formě patentované formule KSM-66®
  • je spojována s péčí o reprodukční a dýchací systém
  • pyšní se nejčistším složením s vysokou koncentrací aktivních látek
  • podléhá přísným kontrolám a špičkovým standardům kvality
  • je vhodná i pro vegany

Extrakt z kořene ashwagandhy KSM-66® (Withania somnifera) (5 % vitanolidy), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (stearan hořečnatý), hypromelózová kapsle.

Užívejte 1 kapsli denně.

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Extrakt z kořene ashwagandhy KSM-66® (Withania somnifera) 200 mg **
- Vitanolidy 10 mg **

**Referenční příjem dospělého člověka není stanoven.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte na suchém místě, mimo přímé sluneční záření a při pokojové teplotě.

Hlavní kategorie Nootropika a mozek
Ostatní kategorie Produkty
Ostatní doplňky výživy
Ashwagandha

Recenze od zákazníků Ashwagandha KSM-66® - GymBeam
Prohlížíte si:Ashwagandha KSM-66® - GymBeam

Nejpřínosnější negativní recenze

Pokud jste stejně hloupý jako já a nepřečetli si složení této dražší varianty ashwagandhy, tak je tu pro vás recenze, aby jste tuto srač*u nikdo nekupoval, protože oproti normální zde kupovatelné verzi je toto skoro 2,5x méně účinnější než originál. Takže vlastně úplně přesný opak než, co se píše.

90 kaps. 399 Kč 299 Kč
1. Otázka:
Rozdíl mezi produkty
Zdravím, jaký je rozdíl mezi tímto produktem a klasickou Ashwagandhou kterou nabízíte. díky
Odpovědět na otázku
Je pro Vás táto otázka užitečná?
Odpověď:
Rozdíl mezi produkty
Odpověď:
Dobrý den, vobecné rovině by měly být o něco účinnější takové rostlinné extrakty, které jsou standardizované na určitý obsah účinných látek. Z toho pohledu by tedy na tom měl být o něco lépe Extrakt KSM-66.
Je pro Vás táto otázka užitečná?