GABA - GymBeam

Výrobce: GymBeam

GABA obsahuje kyselinu gama-aminomáselnou, která patří mezi známá nootropika. Běžně se vyskytuje v našem mozku, kde má řadu důležitých funkcí. Jako součást doplňků stravy se používá zejména při péči o klidnou mysl, harmonický spánek a dobrou náladu nejen během náročného životního období.

GABA - funkční látka, která je oblíbená pro péči o harmonický spánek, klidnou mysl a dobrou náladu

GABA je kyselina gama-aminomáselná, která se běžně vyskytuje v našem mozku. Patří mezi inhibiční neurotransmitery, které dokážou snížit nervovou aktivitu. To se může projevit navozením pocitu klidu, relaxace, uvolnění a pozitivnější náladou. Díky tomu se tato látka nejčastěji používá při péči o klidnou mysl, harmonický spánek a dobrou náladu, což se hodí nejen během náročného životního období.

Patří také mezi oblíbená nootropika, která se spojují se soustředěním i učením. Je tak vhodná i pro studenty, kreativce, manažery a další lidi, kteří se věnují duševně náročné práci. Také ji však používají siloví sportovci, kteří se chtějí maximálně starat o optimální hladinu růstového hormonu (HGH).

GABA - GymBeam

GABA a její výhody

• je kyselina gama-aminomáselná
  • patří mezi nootropika, která se spojují s efektivní koncentrací, pamětí a učením
  • vhodná pro péči o klidnou mysl, relaxaci a harmonický spánek
  • hodí se silovým sportovcům, kteří se starají o optimální hladinu růstového hormonu

GABA (kyselina gama-aminomáselná), protispékavá látka (stearan hořečnatý), kapsle (želatina).

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle denně.

Nutriční hodnoty 1 dávka (2 kapsle)
GABA (kyselina gama-aminomáselná) 1000 mg

Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Skupina příchutí přírodní
Hlavní kategorie Náhrada steroidů
Vegetariánský ne
Veganský ne
Bez umělých sladidel ne
Ostatní kategorie Produkty
Pro lepší spánek
Nootropika a mozek

Recenze od zákazníků GABA - GymBeam
Prohlížíte si:GABA - GymBeam

No moc sem tomu neveril, uz mam vyzkouseno celkem dost vseho moznyho ale ono to fakt slape. Relax, uklidnujici, spanek hlubokej, energie druhy den. Vliv na rustak to nejsem samozrejme schopnej rozlisit. Kazdopadne regenerace fakt skvela. Muzu doporucit:-):-):-)

Nejpřínosnější negativní recenze

Produkt nedoporučuji. Po užití doplňku mravenčení rukou a následné krvácení z nosu.

120 kaps. 319 Kč 269 Kč
240 kaps. 549 Kč 459 Kč