Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB 750mg - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
91 %

HMB je výživový doplněk, metabolit jedné z nejdůležitějších aminokyselin leucin, která napomáhá růstu a udržování svalové hmoty. HMB má anabolické a antikatabolické účinky, chrání svalovou hmotu, podporuje růst svalstva a síly, jakož i regeneraci, zvyšuje výdrž a podporuje spalování tuku. Je vhodný pro každý typ sportu.

Skladem
Akční cena   349 Kč Běžná cena   0 Kč Cena dopravy od 39.00 Kč
(Doprava ZDARMA u objednávek nad 1 400.00 Kč)

HMB od GymBeam na zlepšení výkonu

HMB nebo β-hydroxy-β-metylbutyrát je metabolit větvené aminokyseliny leucin. I přesto, že tento chemický název nezní příliš lákavě, má přírodní původ. Tvoří se v svalové buňce jako výsledný produkt rozpadu jedné z nejdůležitějších aminokyselin leucin. Právě tato aminokyselina je ve sportovní výživě považována za nejsilnější antikatabolickou aminokyselinu, která omezuje tvorbu katabolického hormonu kortizolu.

 

Hlavní funkcí a vlastností leucinu je zvýšení anabolismu. HMB je výživový doplněk, který napomáhá přizpůsobení se lidského organismu na zvýšenou fyzickou zátěž. Je proto ideálním doplněk pro každého sportovce, tak sportovce s velmi intenzivním tréninkem, který může způsobovat bolesti svalů v pravidelných intervalech. Je jedním z poměrně často zkoumaných doplňků výživy, který podobně jako kreatin prokazatelně zlepšuje sportovní výkon.


hmb gymbeam  

Jak vám může HMB pomoci?

Svaly jsou po náročném tréninku často zničeny, což způsobuje rozpad svalových vláken. HMB, metabolit leucinu, pomáhá zabránit odbourávání bílkovin a katabolismu. Zvýšený příjem proteinu a aminokyselin po tréninku napomůže nahradit ztracené bílkoviny a budování dalších. Nicméně HMB signalizuje svalovým buňkám zachování současných svalů, a tím podporuje také růst svalové hmoty, rychlejší rozvoj svalstva a regeneraci. HMB má za následek budování svalové hmoty, svalové síly a vytrvalosti.

 

Účinky HMB od GymBeam

 • zmírňuje poškození svalových buněk, má antikatabolické účinky
 • zkracuje dobu zotavování se a zrychluje regeneraci
 • podporuje nárůst svalové hmoty a síly, má anabolické účinky
 • napomáhá přizpůsobení se lidského organismu na zvýšenou fyzickou zátěž
 • zlepšuje vytrvalost při vytrvalostním tréninku
 • napomáhá redukci tělesného tuku
 • zabraňuje úbytku svalové hmoty a chrání svaly
 • snižuje krevní tlak 
 • napomáhá udržovat pozitivní dusíkovou bilanci
 • povzbuzuje obranyschopnost organismu ve stavech vypětí a zátěže
 • reguluje hladiny cholesterolu

 

Pro koho je HMB určeno?

HMB od GymBeam je vhodný doplněk výživy pro sportovce, kteří se podílejí na velmi intenzivních trénincích způsobující jim bolesti svalů v pravidelných intervalech. Jsou ideální i pro ty, kteří se věnují sportům, jako je kulturistika, bodybuilding, cross fit, gymnastika, fotbal a vytrvalostní sporty.

 

Složení

β-hydroxy-β-metylbutyrát (1 kapsle obsahuje 750 mg).

 

Dávkování

Doporučujeme konzumovat 3 g (4 kapsle) denně, a to buď najednou (ihned po skončení tréninku) nebo rozdělené do dvou dávek během dne, nejideálnější 30 až 60 minut před sportovním výkonem a druhou dávku hned po výkonu. Pro kulturisty s tělesnou hmotností více než 100 kg se denní dávka pohybuje mezi 5-6 g.

 

S čím HMB kombinovat?

Velmi dobrá je kombinace HMB a Glutamin, což je aminokyselina se silným antikatabolickým účinkem. Tato kombinace má výborné ochranné vlastnosti pro zatěžované svaly. Často se však kombinuje s kreatinem, což je vhodné zejména při silově objemovém tréninku.

 

Nutriční hodnoty HMB

Nutriční hodnoty1 dávka (4 tab)
HMB (β-hydroxy-β-metylbutyrát) 3 g
Recenze zákazníka

HMB 750mg - GymBeam

Napište svou recenzi
Prohlížite si:HMB 750mg - GymBeam
Vaše hodnocení
Product detail
Brutto váha Kg
Netto váha Kg
výška cm
šířka cm
délka cm
EAN
HS Code
Kategorie
Otázky zákazníka

HMB 750mg - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď