Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam

Výrobce: GymBeam
Hodnocení:
84 %

Thor je nový hardcore předtréninkový stimulant na bázi ověřených a efektivních ingrediencí, jako je beta alanin, arginin, L-citrulin malát, taurin a jiné. Nejenže vás nabudí, ale zvýší i hladinu oxidu dusnatého, podpoří svalovou vytrvalost a zlepší výkon. Pocítíte sílu, bojovnost, šílený nával energie a touhu posouvat své hranice.

Pozor! Thor je opravdu silný stimulant, na začátek doporučujeme užít jen jednu vrchovatou odměrku.

Není skladem Očekáváme: 22. 10. 2021
Předpokládaná cena 329 Kč

Předtréninkový stimulant Thor, se kterým pocítíte bojovnost, šílený nával energie a touhu posouvat své hranice. Udeřte opravdu tvrdě!

Předtréninkový stimulant Thor je nový hardcore předtréninkový doplněk bez kreatinu, na bázi ověřených a efektivních ingrediencí, jako je beta alanin, arginin, L-citrulin malát, taurin, kofein a jiné. Jen 1 dávka této unikátní formule zajistí, že do 20 minut od užití budete připraveni na ten nejtvrdší trénink.

  Thor - GymBeam

 

Thor nejenže brání únavě a nabudí vás na trénink, ale podporuje i svalovou vytrvalost a zlepšuje výkon. Kofeinová složka zvýší vaší koncentraci a soustředěnost a ingredience, jako AAKG, vaše svaly napumpují a zvýší hladinu oxidu dusnatého. Přídavek niacinu navíc zlepšuje pohyblivost kloubů, svalovou sílu a funkci nervového systému. Jste připraveni na pořádnou dávku železa? Jakmile užijete Thor, pocítíte sílu, bojovnost, šílený nával energie a touhu posouvat své hranice. Nic vám už nebude stát v cestě! Udeřte opravdu tvrdě s Thorovým kladivem!

 

Thor a jeho efektivní složky

 • Beta alanin je aminokyselina, která prohlubuje energetickou hladinu, podporuje svalovou vytrvalost a zlepšuje výkon. Je skvělým blokátorem únavy, brání hromadění kyseliny mléčné ve svalech, což umožňuje tělu fungovat lépe a déle.
 • AAKG (Arginin-Alfa-ketoglutarát) je forma argininu, která podporuje tvorbu růstového hormonu a inzulínu. Je hlavním donorem NO, proto zvyšuje produkci oxidu dusnatého, prokrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalost a transport živin do svalů.
 • Citrulin malát je kombinace aminokyseliny L-citrulinu a malátu, která zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalost a rezistenci na únavu, zlepšuje regeneraci a energetickou hladinu.
 • Taurin je neesenciální aminokyselina, která kromě hydratace organismu zlepšuje mozkové funkce, zvyšuje sportovní výkonnost, podporuje regeneraci a rychlejší zotavení, navíc podporuje spalování tuků.
 • Glycerol monostearát na zvýšení objemu extracelulární tekutiny, drží vodu a způsobuje maximální napumpování svalů.
 • Sibiřský ženšen je bohatý na minerály a stopové prvky. Působí regeneračně při rychlém fyzickém a psychickém vyčerpání, podporuje regeneraci a odolnost organismu vůči nepříznivým vlivům prostředí, pomáhá při snižování krevního cukru a cholesterolu a zlepšování činnosti centrální nervové soustavy.
 • Kofein je psychoaktivní stimulant, který stimuluje centrální nervový systém, odvrátí únavu, zvyšuje koncentraci a energetickou hladinu.
 • Niacin, ve vodě rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivost kloubů, svalovou sílu a funkci nervového systému. Snižuje svalovou únavu a zvyšuje maximální svalovou pracovní kapacitu.

 

thor předtréninkový stimulant gymbeam

 

Předtréninkový stimulant Thor a jeho výhody

 • hardcore předtréninkový stimulant
 • obsahuje silně koncentrovanou formuli
 • podporuje zlepšení výkonu a sportovní výkonnosti
 • zlepšuje odolnost a vytrvalost svalů
 • brání únavě a nabudí na trénink
 • podporuje regeneraci a zotavení po tréninku
 • podporuje soustředěnost
 • neobsahuje sacharidy
 • neobsahuje kreatin

 

Pro koho je určený?

Tato předtréninkovka je určená pro sportovce nad 18 let, kteří potřebují před tréninkem nabudit a dodat svému tělu pořádnou dávku energie. Vzhledem k tomu, že podporuje výkonnost, zvyšuje pozornost a koncentraci, připraví vás na trénink i v případě, že nemáte chuť cvičit.

 

Složení

Příchuť vodní meloun: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginin, kalcium alfa-ketoglutarát), taurin, emulgátor (glycerol monostearát), extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (standardizovaný na 2,33% synefrin), kofein bezvodý, prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (standardizovaný na 0,5% eleutherosidy), vitamin B3 (nikotinamid), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, protispékavé látky (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny orthofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (řepná červeň).

Příchuť citron limetka: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginin, kalcium alfa-ketoglutarát), taurin, glycerol monostearát, extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (standardizovaný na 2,33% synefrin), kofein bezvodý, prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (standardizovaný na 0,5% eleutherosidy), vitamin B3 (nikotinamid), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, protispékavé látky (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny orthofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta karoten).

Příchuť strawberry-kiwi: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginin, kalcium alfa-ketoglutarát), taurin, glycerol monostearát, extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (standardizovaný na 2,33% synefrin), kofein bezvodý, prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (standardizovaný na 0,5% eleutherosidy), vitamin B3 (nikotinamid), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, protispékavé látky (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny orthofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (řepná červeň).

Příchuť mango maracuja: Beta-alanin, L-citrulin DL-malát (1:1), A-AKG komplex (L-arginin, kalcium alfa-ketoglutarát), taurin, glycerol monostearát, extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium) (standardizovaný na 2,33% synefrin), kofein bezvodý, prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) (standardizovaný na 0,5% eleutherosidy), vitamin B3 (nikotinamid), regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, protispékavé látky (oxid křemičitý, vápenatá sůl kyseliny orthofosforečné), sladidlo (sukralóza), barvivo (beta karoten).


Dávkování

Pro posouzení tolerance zkuste nejprve 1 odměrku rozmíchat v 200 ml vody a užít 20 minut před tréninkem.

Po posouzení tolerance můžete dávku zvýšit na 2 odměrky = 14 g prášku rozmíchané v 200 ml studené vody a užít 20 minut před tréninkem. Nikdy nepřekračujte doporučené dávkování v průběhu 24 hodin. Vzhledem k tomu, že obsahuje kofein, nedoporučujeme užívat večer a 5 hodin před spaním.

 

Tabulka nutričních hodnot

Nutriční hodnoty (příchuť watermelon)2 kopcovité odměrky (14 g)
Beta-alanin 4000 mg
L-citrulin DL-malát 1:1 2600 mg
L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG) 1400 mg
Taurin 700 mg
Glycerol monostearát 400 mg
Extrakt z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium) 300 mg
- Synefrin 7 mg
Kofein bezvodý 300 mg
Prášek z kořene sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus 200 mg
- Eleutherosidy 1 mg
Vitamin B3 70 mg

 

Upozornění

Doplněk je určen pro osoby starší 18 let. Je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. V případě, že máte jedno z následujících onemocnění: vysoký nebo nízký krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, disfunkce nebo problémy jater, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním, konzultujte užívání tohoto doplňku s vaším lékařem.

 

V žádném případě nekombinujte s alkoholem nebo drogami! Snižte příjem kofeinu z jiných zdrojů (např. káva, čaj, atd.). Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy. Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí. Před užitím si prostudujte návod k použití a dodržujte doporučené dávkování. Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky. Před zahájením jakéhokoli tréninkového úsilí se poraďte s trenérem.

Upozornění ohledně možných hrudek v produktu! Výrobek obsahuje látky, které jsou klasifikovány jako ,,hygroskopické". To znamená, že absorbují vlhkost z okolí, a to může mít za následek shlukování prášku do tvrdých bloků. Je to zcela normální a předvídatelné chování těchto složek a neznamená to, že je výrobek poškozen, toto ztvrdnutí nemá vliv na účinnost produktu. Shluky jednoduše rozdrolte a normálně užívejte. Abyste hygroskopický efekt zpomalili, ukládejte výrobek na chladném a suchém místě, mimo dosah vlhkosti (ne v ledničce).

Alergeny: Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a arašídů.

Recenze zákazníka

Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam

Globální hodnocení produktu

84%
84%
Průměr ze 222 hodnocení.
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnocení

ověřených zákazníků

91.7 %

Nejpřínosnejší pozitívni recenze

60.0000 %
28 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
15 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
Příchuť vodní meloun celkem chutná, ale citron a limetka - hnus s prominutím. Už by to chtělo něco nového a ne furt jen tyto dvě příchutě. Co se týká pumpy a nakopnutí - používám 3-4 odměrky, protože jednu ani nepocítím (na každého to funguje jinak, mám 80kg). Celkové hodnocení 3/5. Jednu hvězdu dolů za neustálé používání jedné příchuti (vodní meloun, protože limetka nepoužitelná) a druhá hvězda dolů za nutnost vyššího dávkování. Hodnotím jako mírně nadprůměrný produkt a určitě doporučuji. Jeho souseda s vitargem hodnotím úplně stejně, nepoznám rozdíl.

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Nejpřínosnejší kritická recenze

20.0000 %
12 zákazníků považuje tuto recenzi za přínosnou
2 zákazníků považuje tuto recenzi za nepřínosnou
přidávám se ke kolegům, gymbeam produkty používám a jsem spokojen, ale thor mi nesedí, nejhorší byl ten pocit nevolnosti, přitom to ale šlapalo, zvláštní pocit... tohra už ne-e

Byla tato recenze pre Vás užitečná?

Všechny recenze Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam

 1. 60%

  Roman

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 1

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Dobrý nakopávač
  Příchuť vodní meloun celkem chutná, ale citron a limetka - hnus s prominutím. Už by to chtělo něco nového a ne furt jen tyto dvě příchutě. Co se týká pumpy a nakopnutí - používám 3-4 odměrky, protože jednu ani nepocítím (na každého to funguje jinak, mám 80kg). Celkové hodnocení 3/5. Jednu hvězdu dolů za neustálé používání jedné příchuti (vodní meloun, protože limetka nepoužitelná) a druhá hvězda dolů za nutnost vyššího dávkování. Hodnotím jako mírně nadprůměrný produkt a určitě doporučuji. Jeho souseda s vitargem hodnotím úplně stejně, nepoznám rozdíl.
 2. 100%

  Cholo

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Růže mezi trním
  Již nějakou dobu jsem zklamán se suplementy od Gymbeam, ale rozhodl jsem se vyzkoušet nakopávač Thor, který byl vyhodnocen jako jeden z nejlepších na českém trhu. S práškovými suplementy mám problém, že z 90% na mne nefungují. Například nakopávače Agrez si musím dát 3 dávky, než začne nějak fungovat. Thora s vitargem jsem si dal 1 a půl dávky a zažil jsem jeden z nejlepších tréninků v životě, po 2 hodiny jsem nechtěl přestat cvičit a chtěl jsem pořád víc, necítil jsem bolest ani slabost svalů a přidal jsem si navíc na vahách 10-15kg. Chvíli jsem měl pocit jako kdybych si dal dráhu kokainu před tréninkem. Thor mě velice překvapil, jak cenou, složením i účinkem. Za mě rozhodně zajímavá koupě.
  Vybral jsem si příchuť mango maracuja, která chutí neurazi, Jen bych se bál, že brzy omrzi. Ale nakopavac jsem nekoupil kvůli chuti, ale účinku. Kdybych chtěl pitíčko, tak si koupím džus
 3. 20%

  Petr

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Nedoporučeno
  za mě ne
  přidávám se ke kolegům, gymbeam produkty používám a jsem spokojen, ale thor mi nesedí, nejhorší byl ten pocit nevolnosti, přitom to ale šlapalo, zvláštní pocit... tohra už ne-e
 4. 60%

  miki

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Půlku balení zabírají pytle se silica gelem..
  Dva obrovské pytliky silica gelu mi přijdou jako prehane a trochu zlodějina, jelikož zabírají fakt hodně místa a jsou docela těžké :(
 5. 100%

  Petr

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 109

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Skvělý účinek
  Pro mě osobně výborný stimulant. Užívám cca 15 minut před tréningem, účinek trvá 50 - 90 minut podle velikosti dávky. Během tréningu pociťuji navýšení síly a vytrvalosti asi o 20%. K nárůstu síly u mě dochází i z dlouhodobého hlediska a taktéž pozoruji zlepšení a urychlení regenerace. Produkt výborně prokrví a napumpuje svaly. Po cca třech měsících užívání jsem zpozoroval dokonce i výrazné zlepšení koncentrace a soustředění. Chuť je výborná, všechny příchutě jsou skvělé, ale teď v létě upřednostňuji osvěžující příchuť citron limetka.
 6. 100%

  Matyáš

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Cena/výkon TOP
  Tak moje první zkušenost s tímto nakopávačem byla asi taková: Nakopávač přišel zrovna v den kdy jsem měl prsa a tak jsem si řekl "No proč ne tak to bude aspoň stát za to" na recenze jsem nekoukal takže dávkování pěkně na prasáka 4 odměrky no a můžu vám říct že po 30 minutách začlo peklo. Když pominu to, že mi připadalo jako bych ležel v mraveništi tak byl začátek ještě slabej odvar oproti tomu co přišlo zhruba po 45 minutách. Byla to zrovna moje 5 série na benchpressu a já si říkal jestli je všechno v pořádku když slyším barvy a vidím zvuky. No ale nakonec jsem to přežil ve zdraví a můžu jedině doporučit. Tedy pokud se budete řídit řádným dávkování:-)
 7. 80%

  David

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 1

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Super
  Dávám jednu odměrku a už po 10min citím mravenčení po celém těle, které není 2x příjemné, ale perfektně to nakopne, 173cm/70kg. Příchuť citron limetka je hrozná.
  Až na tu chuť dost super. Určitě doporučuji.
 8. 80%

  Patrik

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 1

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  STŘELA
  Poprvé jsem zkoušel dvě odměrky, trénink byl výbornej, jeden z nejlepších, ale po krátké době místo toho, aby nakopávač přestal působit, tak se nějakým způsobem účinek zdvojnásobil tak, že kvůli němu nemůžu spát tak, jako když jsem dal dvě odměrky poprvé, nyní dávám jednu odměrku a stejně nemůžu v noci usnout, takže nevím jak je to možné, ale jsem z něho vyšlehanej až do vesmíru, jinak bombovej nakopávač, vždycky mě div nerozkope na kaši při tréninku :D.

  + Účinek
  + Cena
  + Glycerol pro pump
  + Počet dávek

  - Zabraňuje spánku (pro mě)
  - Chuť vodního melounu
 9. 80%

  R_omanK

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  Funguje
  Vyzkoušel jsem tento stimulant. V den užití jsem měl 1x kávu ráno. Během dne normal jidlo, váha 85kg. S nakopávačema zkušenosti mám. Neužíval jsem teď žádný asi 3-4 měsíce. Proto jsem si odvážně střelil 1,5 odměrky. Po asi 15 min silný náběh až jsem byl překvapený a myslel si, že jsem "sjetej" . Mravenčení po těle, koncentrace a strašná chuť zvedat. Působil ještě po tréninku a já si řekl "super dneska asi neusnu". Ale usnul. Za mě tedy funkční suplementace před treninkem. Je to individuální a taky tělo si časem zvyká. Za tu cenu perfektní.
  - malé mínus je příchuť, ale to neřeším - jde mi o účinek (mohl by být sladší)
 10. 100%

  Michal

  Ověřený zákazník

  Zákaznické body: 265

  Přidáno:

  Byla tato recenze pre Vás užitečná?

  Doporučeno
  K učení
  Super před tréninkem i k učení o zkouškovém, nabudí, podpoří.

Položky 1 až 10 z celkem 53

Zobrazit Na stranu
Napište svou recenzi
Prohlížite si:Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam
Vaše hodnocení

Příchuť

Vyrobeno v
EU
Bez plastových obalů
ne
Výška
11.00 cm
Šířka
9.00 cm
Délka
9.00 cm
Brutto váha
0.33 Kg
Skupina příchutí
ovoce
Počet kusů v balení
10 ks
Počet kusů na paletě
1200 ks
Netto váha
0.21 Kg
EAN
8588006485813
Bez umělých sladidel
ne
štítky produktů
Vegan
Bez GMO
ano
BIO
ne
Bezlepkový
ano
Bez laktózy
ne
Vegetariánský
ano
Veganský
ano
Směs
směs
Forma
prášková
Právní kategorie produktu
doplněk stravy
Distributor
GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Hlavní kategorie

Upozornění:

Skladujte v suchu a chraňte před teplem.

Otázky zákazníka

Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam

Napsat otázku
Napsat odpoveď

Questions and answers about product Předtréninkový stimulant Thor - GymBeam

1. Otázka:
Dotaz ohledně věku

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobrý den přeji. Chci se zeptat zda mohu přípravek užívat v 17 letech. Vím že závisí na dalších faktorech jako je váha atd... Ale přece jen se chci zeptat.
Odpověď:
GymBeam

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Doplněk je určen pro osoby starší 18ti let.
2. Otázka:
Kombinace s Synefrin 90 tab

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobrý den, je možné tento předtréninkový stimulant Thor kombinovat se Synefrin 90 tab.?
Děkuji.
Odpověď:
Kombinace s Synefrin 90 tab

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Doporučujeme produkty střídat.
3. Otázka:
Kreatin

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobry den, je možné před treningem kombinovat s Kreatinem ?
Odpověď:
Kreatin

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Ano, můžete kombinovat.
4. Otázka:
Čas užití

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Dobrý den, mám dotaz k času užití. Udáváte 20 minut před tréninkem. Je nějaký větší problém, když nakopávač užiji třeba až 10 minut před tréninkem? Za jak dlouho se dostavuje účinek? Většinou 20 minut před tréninkem ještě řídím, takže bych si bral nakopávač až v šatně cca 10 min. od tréninku.
Odpověď:
Čas užití

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Je na Vás kdy předtréninkovku užijete, akorát začne působit cca 20 min po užití.
5. Otázka:
káva během dne

Přidané

Je pro Vás táto otázka užitečná?

Zdravím, zajímalo by mě, jestli má na vliv účinku, když během dne jsme zvyklí vypít 2 kávy. Bude stimulant fungovat?
Odpověď:
káva během dne

Přidané

Je prp Vás táto odpověď užitečná?

Vliv na účinek může mít již návyk na kofein. Je to ale inividuální. Je třeba zkusit, ale pozor na překročení doporučené dávky kofeinu na den.

Položky 1 až 5 z celkem 10

Stránka

V jakém věku dochází ke zpomalení metabolismu? Daleko později, než by se mohlo zdát

Může věk za to, že přibíráme? Výsledky studie mezinárodního kolektivu vědců nejspíš všechny překvapí. V článku prozradíme i to, jak metabolismus zrychlit.

11 nejlepších doplňků stravy pro běh, cyklistiku a další vytrvalostní sporty

Doplňky stravy pomáhají zlepšit sportovní výkon běžců, cyklistů nebo plavců. Které jsou ty nejlepší, jak fungují a jak je ideálně užívat?

Michael Phelps: Sportovec, který změnil svět plavání. Co stojí za jeho úspěchem?

Seznamte se s neuvěřitelným příběhem nejúspěšnějšího olympionika světa. Vyhrál celkem 28 olympijských medailí, z toho 23 zlatých, 3 stříbrné a 2 bronzové. Co všechno musel dělat, aby byl nejlepší?

10 účinných cviků na břicho a na zadek s fit míčem

Jak cvičit s fit míčem? V článku najdete návod na 10 účinných cviků pro silnější střed těla, pevné hýždě a nohy.

Položky 1 až 38 z celkem 38