Recenze - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.cz Skip to main content

Pure IsoWhey je prvotřídní syrovátkový izolát s minimálně 81% podílem bílkovin, nízkým obsahem tuku, cukru i laktózy. Díky tomu je ideální volbou pro každého, kdo chce efektivně podpořit růst a udržení svalů.

949,00 Kč(949,00 Kč/ Kg)
Zdarma při nákupu nad 1 499,00 Kč
Můžete mít čtvrtek 25. 6.
Popis
Složení
Detail produktu
Laboratorní testyRecenze

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Průměr z 796 hodnocení
(593 hodnocení)
(84 hodnocení)
(41 hodnocení)
(23 hodnocení)
(55 hodnocení)

Zkušenosti zákazníků:

Recenze celkově vyznívají velmi pozitivně pro tento bezlaktózový syrovátkový izolát, přičemž většina zákazníků chválí vynikající obsah bílkovin, dobrou rozpustnost v shakeru a příjemnou chuť, jako je vanilková zmrzlina, slaný karamel a čokoláda s lískovými ořechy. Mnozí také uvádějí dobrou trávení, žádné nadýmání a žádnou nepříjemnou „mléčnou“ chuť. Menší část zmiňuje změny chuti nebo složení napříč šaržemi a také občasnou zrnitost, příliš výraznou sladkost nebo zvýšenou pěnivost.

  • Tolerance bez laktózy
    |
  • Snadné promíchání v shakeru
    |
  • Příjemný chuťový profil
    |
  • Bez hlášení nadýmání
    |
  • Dobrá stravitelnost
    |
  • Vysoký obsah bílkovin

Vygenerováno pomocí AI z 796 zákaznických recenzí.

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Peter

Ověřený nákup
Mnohé komentáře se týkají chutě a rozpustnosti a hento tamto pěni nepění. Protein když klasicky rozmícháte v klasickém shakeru, absolutně žádný problém, nevím tito novodobí „coolturisté“ jsou velmi
Nejpřínosnější negativní recenze

David Dragomir

Ověřený nákup
Měli jste vynikající produkt, dokud jste se nerozhodli ho zničit. Vlastně z toho udělejte zelí. Na etiketě se mění mnoho aspektů, od skutečnosti, že již neobsahuje laktózu, po skutečnost, že není
Podle příchutě

Recenze české (82)
Ověřené nákupy (563)
Pozitivní (714)
Negativní (78)
Recenze v ostatních zemích (714)
  • Baška

    Neověřený nákup

    5. 4. 2017

    Perfektní proteín! Je úplně jedno, jestli se vydělá s vodou nebo s mlékem, chuť je plná a super, nepění, dobře se rozpustí.. určitě ještě objednám.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Šárka

    Neověřený nákup

    4. 4. 2017

    + rozpustnost, chuť, nutriční hodnoty - uvítala bych i se stévií Měla jsem Strawberry cream - parádní chuť, ale už to chce změnu. Příště zkusím vanilku.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • mireccc

    Neověřený nákup

    29. 3. 2017

    Takže už jsem vyzkoušel vanilku a jahodu a můžu říct, že chuťově jsou obě naprosto chutné, nejsou vůbec přeslazené takže myslím, že padnou každému pěnivost žádná, rozpustnost super, chuť jsem už zhodnotil co se týče složení a ceny pro mě top značka
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Soňa

    Neověřený nákup

    29. 3. 2017

    Tento protein mám krátce, ale zatím jsem mě zklamalo bylo balení..objednala jsem si 2,5 kg a přišlo v sacku..dost neprakticke..
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • dflzsahb

    Neověřený nákup

    28. 3. 2017

    Chut i rozpustnost cokoladovo-oříškového proteínu je skvělá. Nemám co vytknout
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • boli

    Neověřený nákup

    10. 2. 2017

    Opravdu má moučnou dochuť, která je úplně, jako by byl izolát smíchán se sójovým proteinem. Ty 'after effects' mi také připomínají sóju.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Robert

    Neověřený nákup

    1. 2. 2017

    Zatím jsem měl jen příchuť Vanilla ale musím říct chutny je a nepěný. Super rozpustnost. Nejblíže si koupím Jahodu ta je prý velmi chutná.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Lula

    Neověřený nákup

    1. 2. 2017

    Protein v pohodě, nepění, jen ta chut je o ničem ale tak jako. Potreningovka stačí ale doporučuji spíš izolát od myproteinu kde ty chutě jsou lepší ale myslím že kvalita se rovná
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Lucia

    Neověřený nákup

    31. 1. 2017

    Můžu ho určitě doporučit. Chuť strawberry cream je dokonalá, není příliš sladká co mi vyhovuje, hlavně nezatěžuje žaludek, nepění a nejsem po něm rychle hladová, což je velké plus v předsoutěžní dietě.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Juraj

    Neověřený nákup

    16. 1. 2017

    Příchut Vanilla Ice je super, není přeslazená. Lehce strávitelný, dobře se rozpustí. Kvalita proteinu myslím, že je na úrovni. Ocenil bych kdybyste přidali také vitaminy, mineraly a sladidlo stevii.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
Otázky
Variace produktu
Videorecenze
Blog

Zákazníci si také dokoupili