Zinek chelát (bisglycinát) - GymBeam

Výrobce: GymBeam

Zinek chelát (bisglycinát) je minerální látka ve vysoce vstřebatelné chelátové vazbě bisglycinátu zinečnatého. Pozitivně ovlivňuje imunitní systém, zdraví kostí, vlasů, nehtů, pokožky či optimální hladinu testosteronu v krvi. Je tak ideální pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví a vitalitu.

Zinek chelát (bisglycinát) - vysoce vstřebatelná forma této minerální látky s pozitivním vlivem na imunitní systém a optimální hladinu testosteronu v krvi

Zinek chelát (bisglycinát) je doplněk stravy s obsahem této esenciální minerální látky ve vysoce vstřebatelné chelátové formě bisglycinátu zinečnatého. Ve srovnání s jinými formami zinku, jako je například glukonát, oxid nebo sulfát, je chelátová vazba mnohem lépe vstřebatelnější. Samotný zinek hraje roli ve stovkách biologických procesů v našem organismu. Přispívá například ke správné látkové přeměně makronutrientů, včetně sacharidů, které patří k hlavním makronutrientům ve stravě. Navíc jsou zdrojem energie, bez které by se neobešel žádný sportovec ani milovník aktivního životního stylu. Nejen oni ocení také fakt, že zinek podporuje zdraví kostí a syntézu bílkovin, které jsou zase důležité například pro růst a udržení svalů. Muži ho zvlášť ocení z důvodu, že má vliv na udržení normální hladiny testosteronu v krvi.

Ten se podílí na mnoha procesech v organismu a ovlivňuje tak například velikost a sílu svalů. Zinek kromě toho podporuje také plodnost a reprodukční funkci, což ocení páry pokoušející se otěhotnět. Dámy zase může zaujmout zinek díky svému vlivu na udržení zdravé pokožky, vlasů či nehtů. Oslovit však může i studenty, lidi pracující v kanceláři či každého, kdo tráví hodně času před displejem mobilu nebo počítačem, jelikož přispívá také k udržení dobrého zraku.

Zinek je zároveň známý jako antioxidant a přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Obecně je přínosný i jeho vliv na imunitní systém, správnou látkovou přeměnu mastných kyselin či syntézu DNA. Zapomenout nemůžeme ani na to, že podporuje správné kognitivní funkce, které využíváme dennodenně v běžném životě. Jedná se například o paměť, pozornost, řeč, rychlost myšlení nebo schopnost učit se. Zinek má také vliv na správnou látkovou přeměnu vitamínu A. Jedná se tak o ideální doplněk pro každého, kdo chce maximálně podpořit své zdraví.

Zinek chelát (bisglycinát) a jeho výhody

• doplněk s obsahem zinku
  • má vysoce vstřebatelnou chelátovou formu bisglycinátu zinečnatého
  • má výbornou využitelnost v organismu
  • je součástí stovek biologických procesů
  • přispívá ke správné látkové přeměně sacharidů
  • podporuje zdraví kostí
  • má vliv na syntézu bílkovin
  • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
  • podporuje plodnost a reprodukční funkci
  • má vliv na udržení zdravé pokožky, vlasů či nehtů
  • přispívá k udržení dobrého zraku
  • podporuje imunitní systém
  • má vliv na správnou látkovou přeměnu mastných kyselin
  • podílí se na syntéze DNA
  • podporuje kognitivní funkce
  • přispívá ke správné látkové přeměně vitamínu A
  • přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • ocení ho každý, kdo chce maximálně podpořit své zdraví

Maltodextrin, bisglycinát zinečnatý, protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), hypromelózová kapsle.

Užívejte 1 kapsli denně.

Nutriční hodnoty 1 kapsle *RI
Zinek 15 mg 150 %

*Referenční hodnota příjmu průměrné dospělé osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, sóji a mléka.

Hlavní kategorie Zinek
Forma tabletová
Ostatní kategorie Sportovní výživa
Na podporu imunity
Minerální látky
Vlasy, nehty a pokožka
Dárky pro ni
Dárky pro něho
Dárky pro celou rodinu
Tipy do 249 Kč

Recenze od zákazníků Zinek chelát (bisglycinát) - GymBeam
Prohlížíte si:Zinek chelát (bisglycinát) - GymBeam

Krevní testy mi odhalily nedostatek zinku v těle. Po měsíčním užívání tohoto produktu bylo všechno v pořádku, zlepšila se mi pleť i vzhled nehtů, ze kterých mi zmizely skvrny. Pokud se mi na pleti nějaký pupínek vytvoří, rychleji se hojí. Gelová kapsle snadněji polyká než klasická tabletka. Užívám vždy jednu tabletu denně ráno po snídani.

180 kaps. 329 Kč 279 Kč
90 kaps. 189 Kč 159 Kč
1. Otázka:
100 25mg - 180 15mg
Dobrý den,
donedávna jsem vlastnil tento produkt se 100 tobolkami, přičemž jedna měla obsah 25 mg zinku. Jak je možné, že teď má 1 tobolka pouze 15 mg? Došlo k obměně produktu?
Předem díky
2. Otázka:
Kombinace
Dobrý den, mohu se zeptat zda li je vpohodě užívat Reflex Nexgen 2x deně a k tomu tuto ,,levnější " verzi doplnit o
Hořčík chelát (bisglycinát) - GymBeam ------před spaním ( s rozestupem min 4 hodin od užití Reflexu).
Zinek chelát (bisglycinát) - GymBeam ------před spaním ( s rozestupem min 4 hodin od užití Reflexu).
Vitamín C 1000 mg - GymBeam------ Ráno po jídle ?
Děkuji a hezký den.
Kombinace
Dobrý den,

vaše kombinace a dávkování je takto zcela v pořádku.

S přáním pohodového dne,
Lucie, Tým GymBeam
3. Otázka:
Eva
Občas u vás kupujeme zinek a chtěla bych se zeptat. Byl mi nabídnut produkt s názvem Zinecol od značky Biorniz France, má údajně mnohem lepší vstřebatelnost než klasické zinky, ale protože je hodně drahý (900 korun), chci se zeptat nevíte o něm něco a je lepší nebo horší než třeba zinek váš?
Eva
Dobrý den,

vaše volba Zinku chelátu je perfektní. Případně nikdy nešlápnete vedle, když zvolíte produkt značky Reflex, což konkrétně u zinku se jedná produkt o Zinc Reflex, který je opravdu kvalitní volbou.

S přáním pohodového dne,
Lucie, Tým GymBeam