Recenze - Arašídové máslo - GymBeam | GymBeam.cz Skip to main content

Arašídové máslo ze 100 % arašídů si zamilujete díky jeho lahodné oříškové chuti a krémové konzistenci. Ve složení nenajdete žádný přidaný cukr, sůl, palmový olej ani další zbytečná aditiva. Naopak, je skvělým zdrojem bílkovin, nenasycených tuků a vlákniny. Přidejte si jej do oblíbené kaše, dezertu nebo vsaďte na typické americké PB&J.

149,00 Kč(149,00 Kč/ Kg)
Zdarma při nákupu nad 1 499,00 Kč
Můžete mít středa 24. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratorní testyRecenze

Arašídové máslo - GymBeam

4.8
Průměr z 4861 hodnocení
(4266 hodnocení)
(336 hodnocení)
(120 hodnocení)
(53 hodnocení)
(69 hodnocení)

Zkušenosti zákazníků:

Recenze na 100% arašídové máslo jsou převážně velmi pozitivní; většina zákazníků chválí bohatou chuť arašídů, čisté složení bez přidaného cukru a uspokojivou krémovou texturu. Mnozí zmiňují přirozené oddělení oleje a že po promíchání je vše perfektní. Někteří zákazníci uvádějí, že hladká nebo křupavá verze vyhovuje různým preferencím. Menší část poukazuje na to, že novější obal je hůře použitelný, a že občasné dávky mohou chutnat nebo vypadat jinak.

  • Bohatá chuť arašídů
    |
  • Bez přidaného cukru
    |
  • Krémová, hladká textura
    |
  • Přirozené oddělení oleje
    |
  • Snadné použití po promíchání
    |
  • Křupavá verze s kousky

Vygenerováno pomocí AI z 4861 zákaznických recenzí.

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Catalin R.

Ověřený nákup
ačkoli je ve skutečnosti tekutější, jak říkají moji předchozí řečníci, chutná 100% po arašídech a neobsahuje cukr (můžete ochutnat). V tradičním obchodě najdete maximálně 85 % arašídů (cukr a jiné),
Nejpřínosnější negativní recenze

Tereza

Ověřený nákup
Objednávala jsem toto máslo pravidelně. Teď mi přišlo nové balení a nestačim se divit. Měla jsem ještě zbytek z předchozího balení a viděla jsem neskutečný rozdíl. 1.barva - tmavá, asi způsobeno
Podle příchutě

Recenze české (818)
Ověřené nákupy (4247)
Pozitivní (4720)
Negativní (139)
Recenze v ostatních zemích (4043)
  • Daniela

    Ověřený nákup

    20. 2. 2018

    crunchy je neskutecne.veeeela kusků arasidků???? konzistentně řidší ale mně to vyhovuje do kaše a nemusím to z kyblíku líbit. Poprvé se mi zdálo trochu přepražené, ale zvykla jsem si na jeho chut a jiná už nechu. cena nepotřebuje koment.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Sorin Saru

    Neověřený nákup

    18. 2. 2018

    Zatím nejlepší máslo vyzkoušeno! Oproti komerčním verzím vidíte, že tahle je 100% arašídová, protože má nahoře ten olej. Omlouvám se, že jsem to neobjevil dříve, když jsem byl na keto dietě...
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Corina

    Neověřený nákup

    6. 2. 2018

    Dnes mi dorazilo arašídové máslo.Moc mi chutná, konzistence i chuť.Doporučuji.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Ivettke88

    Neověřený nákup

    2. 2. 2018

    Jeho složení je 100% lískový ořech. Takže je to zdravé a dokonce chutné. Jediné, co bych k jeho textuře poznamenal, je to, že byl ve spodní části krabičky silnější než nahoře. Zkoušela jsem hladkou, ale zvolila bych křupavou.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Katarina

    Ověřený nákup

    1. 2. 2018

    Určete chod do toho! mám doma crunchy a nevím se dočkat dalších snídaní! konecne dobra konzistence! není trdy jako beton! super! tato věc vam vysla :-)
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Dena

    Neověřený nákup

    24. 1. 2018

    Po přečtení recenzí jsem se obávala koupit si u Vás arašídové máslo, ale za tu cenu jsem to riskla. A dobře jsem udělala. Máslo je chutné, přišli kvalitně zabalené, takže nehrozilo jeho vylití během přepravy. Dokonce jsem hl i odvážila, neboť zde někdo psal zkušenost s podstatně nižší hmotností, jakou si objednal. Všechno však bylo v pořádku. S nákupem jsem spokojená a toto arašídové máslo doporučuji.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Naštvatí ujo

    Neověřený nákup

    23. 1. 2018

    Bože idioti nač to takto hodnotí jeden píše že pojem máslo se nemůže používat neboť podle zákona má složení 75% mléčného tuku ach, druhý že je strašně řídké, třetí že logicky by to tak řídké nemělo být, další že to z lídlu bylo lepší/hej je lepší o 100%/ :D toť vše podle mě je dobré
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Patrik

    Neověřený nákup

    22. 1. 2018

    Chutná skvěle, vynikající náhrada sladkého. Cenově je to výhodné, ale 340g balení mi přijde malé.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Tome

    Ověřený nákup

    21. 1. 2018

    Objednal jsem si kilové balení a byl jsem velmi spokojen byl perfektní chuť kvalita je kvalita
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Adam

    Ověřený nákup

    13. 1. 2018

    Máslo je doopravdy to nejlepší, co jsem zatím měl. Nemusí se rozmíchávat, má příjemnou čerstvou vůni a krásnou barvu. Je opravdu bez kousků, zjevně i bez slupek. Nemá přepraženou ani žluklou chuť, prostě pecka! Rozhodně budu kupovat dál.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
Otázky
Variace produktu
Videorecenze
Blog

Zákazníci si také dokoupili