Recenze - Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam | GymBeam.cz Skip to main content

Just Whey je vícesložkový syrovátkový protein vyrobený z mléka volně se pasoucích krav (Grass-Fed Protein), obohacený o vybrané vitamíny, minerální látky a trávicí enzymy. Obsahuje funkční kombinaci syrovátkového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu. V závislosti na příchuti se může pochlubit až 76 % podílem bílkovin, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty i normálnímu stavu kostí.

879,00 Kč(879,00 Kč/ Kg)
Zdarma při nákupu nad 1 499,00 Kč
Můžete mít středa 24. 6.
Popis
Detail produktu
Laboratorní testyRecenze

Just Whey Grass-Fed Protein – GymBeam

4.7
Průměr z 6328 hodnocení
(5264 hodnocení)
(583 hodnocení)
(172 hodnocení)
(87 hodnocení)
(190 hodnocení)

Zkušenosti zákazníků:

Většina recenzí chválí Just Whey za skvělou chuť, která není příliš sladká (zejména čokoládový milkshake, vanilka a slaný karamel), vynikající rozmíchání bez hrudek a hladkou, krémovou texturu ve vodě nebo v mléce. Mnoho uživatelů uvádí dobrou stravitelnost, pocit lehčího těla s menším nadýmáním a viditelné výsledky během několika týdnů. Menší část zmiňuje občasné změny chuti nebo problémy s rozpustností a také obavy ohledně transparentnosti sladidla (stevie plus sukralóza) a preferencí ohledně složení.

  • Vynikající rozpustnost
    |
  • Skvělá ne příliš sladká chuť
    |
  • Hladká, krémová textura
    |
  • Dobré trávení
    |
  • Viditelné výsledky při tréninku
    |
  • Mnoho možností příchutí

Vygenerováno pomocí AI z 6328 zákaznických recenzí.

Nejpřínosnější pozitivní recenze

MJ

Ověřený nákup
Protein Just Whey je chuťově naprosto lahodný, výborně se shakuje a nehrudkovatí a dokonce už jsou po zhruba měsíci užívání znát i výsledky. Naprostá spokojenost.
Nejpřínosnější negativní recenze

Iulian

Ověřený nákup
Vyzkoušela jsem příchutě čokoláda (levná chuť kakaa), slaný karamel (téměř bez chuti) a kde jsem měla největší očekávání na bílou čokoládu s kokosem. Hnus, nemůžu pít ani shake...chutná to špatně. Už
Recenze české (1609)
Ověřené nákupy (5579)
Pozitivní (6019)
Negativní (309)
Recenze v ostatních zemích (4719)
  • Mihaela

    Ověřený nákup

    22. 9. 2025

    Příchuť: bez příchuti
    Mám mírnou intoleranci laktózy, ale už 2 roky úspěšně užívám Whey and Casein od Applied Nutrition bez jakýchkoli problémů. Z touhy užívat produkt bez příchuti jsem si řekl, že vyzkouším tento Whey od GymBeam, jelikož je bez příchuti a s trávicími enzymy. Velká chyba: kromě nadýmání a plynatosti jsem na něj měl i alergii s pupínky na nohou a obličeji. A je to pravděpodobně proto, že to byla jediná věc, kterou jsem v pátek změnil ve svém jídelníčku. Velká chyba. Ti, kteří mají sebemenší intoleranci laktózy, by se měli tomuto produktu vyhýbat. Ty enzymy absolutně nic nezmění. Bohužel vyhozené peníze. Kasein okamžitě vrátím, nemá smysl ho zkoušet znovu.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Martin L.

    Ověřený nákup

    22. 9. 2025

    Příchuť: banán, bez příchuti, bílá čokoláda kokos, slaný karamel
    Skvěle chutnající protein, který se skvěle rozpouští. Slaný karamel a banán je úplná lahůdka. Bílá čokoláda & kokos mi po chvilce začal lézt aj ušima. Cena skvělá. Pro začínající sportovce ideální produkt.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • BigRoesti

    Ověřený nákup

    20. 9. 2025

    Lahodné proteinové koktejly... Zatím jsem si koupila vanilkovou zmrzlinu a borůvkový jogurt... obojí chutná skvěle a je velmi dobře rozpustné.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Bianca

    Ověřený nákup

    19. 9. 2025

    Příchuť: bílá čokoláda kokos
    Chuť je docela jemná, dobře se mísí téměř se vším, není ho moc, dokonce jsem ho použil i do palačinek. Profil aminokyselin je pravděpodobně jeden z nejlepších na trhu, z tohoto důvodu ho rozhodně doporučuji.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Emkejta

    Neověřený nákup

    18. 9. 2025

    Příchuť: slaný karamel
    Oproti předešlým proteinům téhle příchuti je takhle více umělá a přeslazená. Nyní mi to moc slaný karamel nepřipomíná. Po téhle zkušenosti si nehodlám protein znovu kupovat.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Pajik

    Ověřený nákup

    13. 9. 2025

    Nevím, jestli je to problém jen 2kg balení, nicméně dříve objednávaný protein just whey chutnal velmi dobře i s vodou. Nyní jej nemohu pít ani s mlékem. Shodou okolností ještě jedno kilové balení (koupené dříve) jsme tu měli a s tím problém nemám. Tak buď 1kg a nebo nekupovat při akci, nevím, ale už to zkoušet nebudu, toto 2kg už používáme jen při vaření.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Josef

    Ověřený nákup

    13. 9. 2025

    Příchuť: čokoládový milkshake
    Dobře se rozpouští ve vodě a mléce. Chuť je skvělá. Dobrá cena.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Максим

    Ověřený nákup

    12. 9. 2025

    Přišlo to skvěle. Líbilo se mi složení (přídavné vitamíny + enzymy). Je to o něco rychlejší než čisté (bez přísad).
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Alex

    Ověřený nákup

    12. 9. 2025

    vrchol
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Alex

    Ověřený nákup

    11. 9. 2025

    Příchuť: čokoládový milkshake
    Výborná chuť čokoládovy Milkshake chutná jako z KFC ????
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
Otázky
Variace produktu
Videorecenze
Blog

Zákazníci si také dokoupili