Recenze - Yum Yum Whey - BeastPink | GymBeam.cz Skip to main content

Yum Yum Whey je unikátní syrovátkový protein vyrobený na míru všem aktivním ženám. Ve složení najdete pečlivě vybrané vitamíny, minerální látky, l-karnitin nebo prebiotickou vlákninu inulin. Každá odměrka obsahuje alespoň 20 g bílkovin a minimum cukru.

879,00 Kč(879,00 Kč/ Kg)
Zdarma při nákupu nad 1 499,00 Kč
Můžete mít pátek 26. 6.
Popis
Složení
Detail produktu
Laboratorní testyRecenze

Yum Yum Whey - BeastPink

4.6
Průměr z 1943 hodnocení
(1577 hodnocení)
(152 hodnocení)
(72 hodnocení)
(41 hodnocení)
(96 hodnocení)

Zkušenosti zákazníků:

Recenze na tento proteinový prášek whey pro ženy jsou převážně velmi pozitivní. Zákazníci opakovaně chválí skvělou chuť s „dezertním“ charakterem, plynulé rozmíchání s vodou nebo mlékem bez hrudek a také lehký pocit na žaludek bez nadýmání. Mnozí také zmiňují dobrou sytost a snadné každodenní používání, často si ho oblíbí i mimo období po tréninku.

  • Dezertní chuť
    |
  • Míchá se hladce, bez hrudek
    |
  • Lehký, bez nadýmání
    |
  • Dobrá sytost
    |
  • Snadné každodenní používání
    |
  • Příjemná textura

Vygenerováno pomocí AI z 1943 zákaznických recenzí.

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Anna

Ověřený nákup
Vynikající!! Nízký obsah kalorií a lahodná chuť jsou hlavním důvodem proč si jej znovu objednám. Míchám ho s nízkotučným mlékem a cereáliemi každé ráno. Právě takto ho doporučuji..protein si nemusíte
Nejpřínosnější negativní recenze

Берна

Ověřený nákup
Protein je fajn, chutná, nenadýmal mě. Ingredience jsou fajn, ale myslím, že by bylo lepší, kdyby to bylo slazené pouze stévií a ne sukralózou. Protein mi bohužel kvůli zvýšené hladině estrogenu
Podle příchutě

Recenze české (413)
Ověřené nákupy (1517)
Pozitivní (1797)
Negativní (142)
Recenze v ostatních zemích (1530)
  • sejbik

    Ověřený nákup

    22. 7. 2022

    Příchuť: čokoláda lískový oříšek
    spokojenost 100%
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Agata

    Neověřený nákup

    13. 7. 2022

    Příchuť: strawberry splash
    Je to poprvé, co jsem se setkal s proteinem, který chutná tak skvěle. Vždy se objevila chuť, kterou jsem nemohl přijmout a nákupy skončily v koši. tento produkt předčil moje očekávání...je fantastický, určitě si koupím další.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Recomand

    Ověřený nákup

    11. 7. 2022

    Příchuť: vanilková zmrzlina
    Velmi dobré pro ženské potřeby, nečekala jsem, že chuť vanilkové zmrzliny bude tak dobrá, ale předčila má očekávání
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Nikol

    Ověřený nákup

    6. 7. 2022

    Příchuť: vanilková zmrzlina
    Velmi dobrý po smíchání s vodou i do různých zdravých receptů.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Lenka

    Ověřený nákup

    5. 7. 2022

    Příchuť: vanilková zmrzlina
    Tak tenhle protein je naprosto boží. Pravidelně kupuju vanilkovou zmrzlinu a nejraději bych to jedla/pila pořád. V šejkru nezůstávají hrudky, krásně osladí třeba koláč, nenadýmá a ta chuť je fakt dokonalá. Zatím jsem nenašla protein, který by chuťově trumfnul tenhle.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Gloria

    Ověřený nákup

    29. 6. 2022

    Příchuť: bílá čokoláda kokos
    Moc se mi líbil protein s kokosovou příchutí a zatracená čokoláda! Zasytí mě na dlouhou dobu! Určitě vyzkouším i ostatní příchutě!
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Šárka

    Ověřený nákup

    23. 6. 2022

    Příchuť: vanilková zmrzlina
    Nechala jsem ovlivnit lidmi, kteří tento protein propagují a chválí si ho. Objednala jsem si vanilkovou zmrzlinu a jako pardon, je to hnus. Když mám po tréninku hlad, tak to zvládnu, ale jinak když ho mám mít jako svačinu, tak se vyloženě na něj netěším. Také se mi po něm dost často klepe žaludek. Kupovat už nebudu! Zlatý Just whey protein.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Kata

    Ověřený nákup

    21. 6. 2022

    Příchuť: bílá čokoláda kokos
    Dobře se rozpouští, byl by lahodný, kdyby neměl lehce nakyslou dochuť (bílá čokoláda kokos).
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Jariho děvče

    Neověřený nákup

    20. 6. 2022

    Koupila jsem si vanilku, je na mě hodně sladký (to není výtka, každý máme jiné chutě), nechutná "po prášku", dobře se rozpouští - stačí párkrát zatřást šejkrem, zdá se, že vážně nenadýmá (to je pro mě důležité :-D). Příště zase zkusím jinou příchuť. :-)
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Loredana

    Ověřený nákup

    17. 6. 2022

    Příchuť: vanilková zmrzlina
    Nejchutnější!
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
Otázky
Variace produktu
Videorecenze
Blog

Zákazníci si také dokoupili