Recenze - Yum Yum Whey - BeastPink | GymBeam.cz Skip to main content

Yum Yum Whey je unikátní syrovátkový protein vyrobený na míru všem aktivním ženám. Ve složení najdete pečlivě vybrané vitamíny, minerální látky, l-karnitin nebo prebiotickou vlákninu inulin. Každá odměrka obsahuje alespoň 20 g bílkovin a minimum cukru.

879,00 Kč(879,00 Kč/ Kg)
Zdarma při nákupu nad 1 499,00 Kč
Můžete mít středa 24. 6.
Popis
Složení
Detail produktu
Laboratorní testyRecenze

Yum Yum Whey - BeastPink

4.6
Průměr z 1939 hodnocení
(1573 hodnocení)
(152 hodnocení)
(72 hodnocení)
(41 hodnocení)
(96 hodnocení)

Zkušenosti zákazníků:

Recenze na tento proteinový prášek whey pro ženy jsou převážně velmi pozitivní. Zákazníci opakovaně chválí skvělou chuť s „dezertním“ charakterem, plynulé rozmíchání s vodou nebo mlékem bez hrudek a také lehký pocit na žaludek bez nadýmání. Mnozí také zmiňují dobrou sytost a snadné každodenní používání, často si ho oblíbí i mimo období po tréninku.

  • Dezertní chuť
    |
  • Míchá se hladce, bez hrudek
    |
  • Lehký, bez nadýmání
    |
  • Dobrá sytost
    |
  • Snadné každodenní používání
    |
  • Příjemná textura

Vygenerováno pomocí AI z 1939 zákaznických recenzí.

Nejpřínosnější pozitivní recenze

Anna

Ověřený nákup
Vynikající!! Nízký obsah kalorií a lahodná chuť jsou hlavním důvodem proč si jej znovu objednám. Míchám ho s nízkotučným mlékem a cereáliemi každé ráno. Právě takto ho doporučuji..protein si nemusíte
Nejpřínosnější negativní recenze

Берна

Ověřený nákup
Protein je fajn, chutná, nenadýmal mě. Ingredience jsou fajn, ale myslím, že by bylo lepší, kdyby to bylo slazené pouze stévií a ne sukralózou. Protein mi bohužel kvůli zvýšené hladině estrogenu
Podle příchutě

Recenze české (411)
Ověřené nákupy (1515)
Pozitivní (1795)
Negativní (142)
Recenze v ostatních zemích (1528)
  • jaro

    Ověřený nákup

    25. 4. 2026

    Genderové cenové rozdiely v praxi
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Aneta

    Ověřený nákup

    14. 4. 2026

    Nejodpornější protein, který jsem kdy měla.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • jurko

    Neověřený nákup

    12. 4. 2026

    Protein je chuťově absolutně nepoživatelný - zkusil jsem jak vanilkovou zmrzlinu, tak bílá čokoláda kokos a nedokážu říct, jaký je horší. Pokaždé, co ho piju, je to boj. Navíc po tomto boji při pití přichází i boj další, protože mě po vypití pravidelně bolí břicho. S jinými proteiny tento problém nemám. NEDOPORUČUJI.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Antonija

    Ověřený nákup

    7. 4. 2026

    Je to šíleně odporné????‍????
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • guppi

    Ověřený nákup

    1. 4. 2026

    Příchuť: karamelová sušenka
    A mé je chutná velmi velmi lehounká, raději si dám nápoj s protein to jako dezert. Zkoušel jsem to jen 1krát a už nikdy víc. 
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Lucia

    Ověřený nákup

    29. 3. 2026

    Umělá příchuť, špatně rozpustný.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • dóri

    Ověřený nákup

    21. 3. 2026

    mně stačí sladké
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Emm

    Ověřený nákup

    10. 3. 2026

    Přešel jsem z vanilkové zmrzliny na bílou čokoládu a kokos. Obrovská chyba. Má to hroznou chuť.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • мимито

    Ověřený nákup

    21. 2. 2026

    Objednal jsem si vanilkový zmrzlinový protein BeastPink „Yum Yum Whey“ a těšil jsem se na něj. Nemůžu si stěžovat na dodání, trvalo 4 dny, protože jsem si ho objednal ve volný den. Kvalita produktu mě ale zklamala. Produkt jsem použil 2krát, dva různé dny, jednou v jogurtu s ovocem a chia semínky, podruhé s vodou. V obou případech jsem krátce po užití proteinu dostal hrozné bolesti břicha, které trvaly po zbytek dnů. Neudělal jsem žádné změny ve svém jídelníčku, abych měl podezření, že bolesti jsou způsobeny něčím jiným. Jsem z proteinu velmi zklamaný a brzy podniknu kroky a doufám, že ho budu moci vrátit.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
  • Mj

    Ověřený nákup

    18. 2. 2026

    Tato příchuť není opravdu dobrá,podaroval jsem známé ???? Taková pachuť,vedle vanilky to asi ani neprošlo,co se týče příchuti.
    Byla tato recenze pro Vás užitečná?
Otázky
Variace produktu
Videorecenze
Blog

Zákazníci si také dokoupili