Přihlášení
Fitness recept: Nepečený kokosový koláč s poctivou dávkou bielkovín

Fitness recept: Nepečený kokosový koláč s poctivou dávkou bílkovin

Když máme chuť zdravě mlsat nebo si prostě chceme dopřát sladkou chvilku pro sebe, tak volíme nepečený kokosový koláč, který je nenáročný na přípravu a na množství ingrediencí. Recept, který vás nakopne energií, jsme navíc obohatili o dávku proteinu! Pojďte si na něm pochutnat spolu s námi!

Na přípravu korpusu potřebujeme:

Na přípravu 1. vrstvy potřebujeme:

Na přípravu 2. vrstvy potřebujeme:

Mohly by vás zajímat tyto produkty:

Postup:

Korpus si připravíme smícháním datlí či datlové pasty, instantní ovesné kaše a vody. Mělo by nám vzniknout hustší těsto, které vložíme do kulaté formy (my jsme použili formu o průměru 26 cm) a rovnoměrně ho vtlačíme na spodek. Pro přípravu 1.vrstvy si rozmixujeme hustou část kokosového mléka, předem namočené kešu ořechy a protein. Mixujeme, dokud nám nevznikne jednotná hladká směs, kterou následně vylijeme na korpus. Takto připravený koláč dáme na pár hodin ztuhnout do lednice. Mezitím si rozpustíme čokoládu s tekutou částí kokosového mléka, kterou rovnoměrně vylijeme na ztuhlý koláč. Ten vložíme opět na pár hodin do lednice. Po ztuhnutí nakrájíme na 12 částí, podáváme a vychutnáváme si jeho lahodnou kokosovou chuť.

Fitness recept: Nepečený kokosový koláč s poctivou dávkou bílkovin
Nutriční hodnoty1 kousek (celkově 12 kousků)
Kalorie453
Bílkoviny18 g
Sacharidy39 g
Tuky25 g

Věříme, že vám tento sladký recept na nepečený kokosový koláč s poctivou dávkou bílkovin zachutná stejně jako nám! Pokud se vám recept líbil, budeme rádi, pokud ho podpoříte sdílením.