Přihlášení
Web - Ovocný crumble nabitý bielkovinami

Fitness recept: Ovocný crumble nabitý bílkovinami

Chladnější večery si je potřeba zpříjemnit. A co může být lepší než sladký dezert se svěží ovocnou chutí? My jsme to zkusili s novým receptem na proteinový crumble z bobulovitého ovoce, a řekneme vám, ten večer stál rozhodně za to! Pojďte ho zkusit i vy!

Na přípravu potřebujeme:

Mohly by vás zajímat tyto produkty:

Postup:

V misce si spolu smícháme vločky, protein, xylitol, kešu oříšky a přidáme citrónovou šťávu s ghí. Rukama vytvarujeme jednotnou hmotu, a následně ji rozdrtíme na drobenku. Mezitím si troubu předehřejeme na 180°C a koláčovou formu vyložíme pečícím papírem. Do připravené formy rozložíme mražené bobulovité ovoce a rovnoměrně na něj vysypeme hotovou drobenku. Směs jemně postříkáme kokosovým sprejem na vaření a crumble dáme péct. Pečeme 15 minut při 180°C, nebo dokud směs není na povrchu upečená dozlatova a křupavá. Podáváme ještě teplé a doporučujeme s řeckým jogurtem nebo skyrem! Užívejte!

Fitness recept: Ovocný crumble nabitý bílkovinami
Nutriční hodnoty na 1 porci (celkově 6 porcí)

Kalorie

Bílkoviny

Sacharidy

Tuky

Vláknina

179

11 g

16 g

6 g

5 g

Věříme, že recept na ovocný crumble nabitý bílkovinami potěší vaše chuťové pohárky, a vy si tento jednoduchý recept připravíte znovu! Potěšte i vaše známé a sdílejte s nimi tento crumble.