Chutný recept: Čokoládové fitness Brownies

Brownies patří k čokoládovým koláčům, které se těší oblibě po celém světě. Právě jste si povzdechli, že to není nic pro vás. Nebojte se, všechno nezdravé má i svůj zdravější ekvivalent. Nabízíme vám fitness recept na brownies, který si zamilujete, protože v jeho složení nenajdete mléčnou čokoládu, kopec rafinovaného cukru, a dokonce ani mouku. Vyzkoušejte recept na fitness brownies, kterým se nedá odolat.

   

Brownies bez mouky

Potřebujeme:

     

Chutný recept: Čokoládové fitness Brownies

     

Postup:

Fazolky z konzervy slijeme od nálevu a důkladně je propláchneme. Přidáme k nim všechny ingredience a rozmixujeme pomocí ponorného mixéru na hladkou směs. Připravené těsto vylijeme na plech s rozměrem 20 x 20 cm, který předem vyložíme pečícím papírem.

 

Koláč vložíme do trouby a pečeme asi 20 minut při teplotě 180 °C. Po vychladnutí brownies nakrájíme a podáváme s čerstvým ovocem, případně s jogurtem či roztopenou horkou čokoládou. Dobrou chuť.

    

Chutný recept: Čokoládové fitness Brownies

    


KalorieProteinySacharidyTuky
63 6 g 7 g 1 g

      

Chutný recept: Čokoládové fitness Brownies

      

Jaký je váš nejoblíbenější fitness koláč? Napište nám recept do komentářů a pochlubte se i fotografií. Pokud se vám recept na brownies líbil a chcete se o něj podělit i s vašimi známými, podpořte článek sdílením.