Přihlášení
Recept - Mandľové sušienky s kúskami čokolády

Fitness recept: Veganské mandlové sušenky s kousky čokolády

I vy si rádi dopřejete ke kávě či oblíbenému čaji něco malého na zub? U nás se z toho již stala tradice. A co může být lepší než klasické cookies? Dnes jsme si pro vás připravili skvělý recept na mandlové sušenky s kousky čokolády, a to vše bez použití mouky! Pojďte si pochutnat na této oříškové dobrotě s vyváženými nutričními hodnotami a dopřejte si tak chvilku jen pro sebe!

Na přípravu potřebujeme:

Ingredience na mandlové sušenky s kousky čokolády

Mohly by vás zajímat tyto produkty:

Postup:

Chia semínka, která nám poslouží jako náhrada vajíčka, smícháme s vodou a necháme je 10 minut nabobtnat. Mandle a ovesné vločky umeleme na mouku. Následně k nim přidáme mandlové máslo, javorový sirup, nabobtnalá chia semínka a kypřící prášek. Na závěr do těsta vmícháme nasekanou čokoládu. Z hustého a mírně lepivého těsta tvarujeme sušenky, které ukládáme na plech vyložený papírem na pečení. Sušenky pečeme 10 minut při teplotě 180°C a po vychladnutí je skladujeme v uzavřené nádobě. Zbývá nám už pouze vychutnat si jejich skvělou chuť!

Fitness recept: Mandlové sušenky s kousky čokolády
Nutriční hodnoty1 sušenka (celkově 8 sušenek)
Kalorie184
Bílkoviny6 g
Sacharidy13 g
Tuky12 g

Tyto mandlové sušenky s kousky čokolády jsou ideálním rychlým snackem či lahodným dezertem k polednímu čaji nebo kávě. Potěšte i své blízké a recept s nimi sdílejte.

Neváhejte a podělte se s námi o vaše výtvory na sociálních sítích, označením #gymbeamcz.