Přihlášení
Web - Vegánsky pohár s domácim kešu jogurtom

Fitness recept: Veganský pohár s domácím kešu jogurtem

Začněte svůj den správně!Například rychlou a jednoduchou snídaní v podání veganského poháru, který obsahuje kešu jogurt plný živých kultura dávku vlákniny a bílkovin z ovesné proteinové kaše. Kromě chutného zážitkupodpoříte i svou obranyschopnost. Na co ještě čekáme?Pusťme se do toho!

Na přípravu jogurtu potřebujeme:

Postup:

V první řadě si kešu ořechy namočíme do teplé vody asi na3 – 4 hodiny. Následně je promyjeme a mixujeme s vodou. Obsah kapslí probiotik vysypeme ke směsi a ještě jednouspolu smícháme. Získáme tak kolem 800 ml směsi,kterou sivložíme do připravených skleněných nádob. (My jsme použili dvě sklenice s víčky a objemem 400 ml). Takto připravený jogurtnecháme stát alespoň 24 hodin při pokojové teplotě.Po procesukvašeníuvidíte, jak jogurtzhoustne a vytvoří se v něm bublinky.Po24 hodinách skladujeme v lednici.Doporučená dávka je 100 g.

Nutriční hodnoty na jednu 100 g porci (celkově 7 porcí)

Kalorie

Bílkoviny

Sacharidy

Tuky

214

7 g

10 g

17 g

Na přípravu veganského poháru s kešu jogurtem potřebujeme:

Postup:

Na spodek sklíčka či misky dáme100 g kešu jogurtu. Rozmícháme si ovesnou kaši sproteinem a troškou vody,dokud nám nevznikne krémová směs.Připravenousměs vylijeme do sklenice s připraveným kešu jogurtem.Ozdobímeovocem,sirupem a hurá, chutnou snídani máme hotovou!

Fitness recept: Veganský pohár s domácím kešu jogurtem
Nutriční hodnoty na 1 porci

Kalorie

Bílkoviny

Sacharidy

Tuky

495

30 g

48 g

22 g

Věříme, že tento recept naveganský pohár s kešu jogurtembrzy sami vyzkoušíte, pokud se vám recept líbil,podpořte ho sdílením.